| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Kilka pytań o X-Type'a
Zaczęty przez mikimisz |
3 Odpowiedzi
3.822 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Luz na wale napędowym przy dyferencjale
Zaczęty przez Marmich |
3 Odpowiedzi
2.925 Wyświetleń |
wysłana przez drwalu |
|
|
Półoś i wyciek oleju Xtype 3.0
Zaczęty przez bbartass |
3 Odpowiedzi
2.889 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Panewka 2.0 V6 2003
Zaczęty przez x-type01 |
3 Odpowiedzi
4.129 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
Pilot do bramy - USA->Europa?
Zaczęty przez ghrh |
3 Odpowiedzi
3.552 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Odpowietrzenie tylnego mostu
Zaczęty przez KoloRZ |
3 Odpowiedzi
2.985 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
zaświeciła się kontrolka hamulca
Zaczęty przez gres |
3 Odpowiedzi
3.336 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
3 Odpowiedzi
2.986 Wyświetleń |
wysłana przez maron |
|
|
|
x-type: P0171 i P0174
Zaczęty przez ktr |
3 Odpowiedzi
6.079 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
Którym klawiszem zatwierdzić kod radia?
Zaczęty przez Kostek1125 |
3 Odpowiedzi
2.705 Wyświetleń |
wysłana przez Kostek1125 |
|
|
Awaryjność X-Type
Zaczęty przez ghrh |
3 Odpowiedzi
4.108 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
Wyciek płynu
Zaczęty przez Fighter8888 |
3 Odpowiedzi
2.533 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Koronka ABS-u
Zaczęty przez denver69 |
3 Odpowiedzi
2.495 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
Rura łącząca się z EGR
Zaczęty przez Ikar1964 |
3 Odpowiedzi
4.879 Wyświetleń |
wysłana przez fama1979 |
|
|
x-type 2,0 td woda z dolnych otworów wentylacyjnych
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
4.120 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
Check silnika
Zaczęty przez Patryk1992 |
3 Odpowiedzi
2.993 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
Rolki i paski
Zaczęty przez q_nerk |
3 Odpowiedzi
2.791 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Migająca na żółto sprężynka/ części
Zaczęty przez bk |
3 Odpowiedzi
3.827 Wyświetleń |
wysłana przez sebol1975 |
|
|
X-Type Nie można wprowadzić kodu do radia System-PIN eingeben
Zaczęty przez andrzejviper |
3 Odpowiedzi
6.280 Wyświetleń |
wysłana przez andrzejviper |
|
|
2.5 manual Przekładnia kierownicza maglownica
Zaczęty przez lukasz_slask |
3 Odpowiedzi
3.505 Wyświetleń |
wysłana przez lukasz_slask |
|
|
Zawieszenie X-Type Estate a Saloon?
Zaczęty przez eMWuGSM |
3 Odpowiedzi
3.889 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Wymiana olejów
Zaczęty przez Pawu0206 |
3 Odpowiedzi
3.382 Wyświetleń |
wysłana przez Pawu0206 |
|
|
3 Odpowiedzi
2.566 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
x type 2002 . 2.1 v6 blad p0420
Zaczęty przez mardan-x-type |
3 Odpowiedzi
6.375 Wyświetleń |
wysłana przez gienekwichura |
|
|
Spryskiwacze przod i tyl
Zaczęty przez mykmyk1_2004 |
3 Odpowiedzi
3.470 Wyświetleń |
wysłana przez sebol1975 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta