Autor Wątek: Dystanse głośników  (Przeczytany 1650 razy)

Offline q_nerk

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 584
Dystanse głośników
« dnia: Czerwiec 19, 2016, 11:51:47 am »
Czy gdzieś dostanę dystanse głośników do x-type-a? Padł mi jeden głośnik z tyłu i jak już wymieniać to na coś porządnego. Ew. z czego dopasować. Przyznam szczerze że nie bardzo mam czas i chęci bawić się dorabianie.

Math

  • Gość
Odp: Dystanse głośników
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2016, 16:16:22 pm »
Montowałem wczoraj. Dystanse do X-type nie do dostania. Bardzo możliwe, że w sklepie "Basser" Ci dorobią, bo mają na stronie X'a w wykonanych projektach.
Ja osobiście znalazłem na zagranicznym forum, że pasują dystanse od starej Astry i Vectry. Zamówiłem takie, ale niestety da się je przykręcić tylko dla 2 otworów, trzeci już "nie sięga".

Offline Kakashi

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Dystanse głośników
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2016, 19:11:00 pm »
Nie mówię za wiele ale decha sklejka z Castoramy + wyżynarka + śruby do metalu działają cuda :wink

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Dystanse głośników
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2016, 21:59:41 pm »
Ja sobie sam dorobiłem te dystanse. Masz przecież fabryczny głośnik z tym odlewem plastikowym. Kładziesz go na płytę MDF lub sklejkę i se robisz szablon, a potem właśnie wyrzynarka lub jak masz jakiś dostęp do CNC to idziesz i se frezujesz.
Nie jest to jakaś straszna filozofia i każdy, który ma conajmniej jedną sprawną rękę powinien sobie z taką prostą sprawą poradzić.
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black