Autor Wątek: X-Type do 15 tys zł?  (Przeczytany 2125 razy)

Tomala

  • Gość
X-Type do 15 tys zł?
« dnia: Sierpień 12, 2015, 22:12:37 pm »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na forum jestem nowy więc jeśli piszę post w złym dziale to z góry przepraszam i liczę na wyrozumiałość. Moje pytanie brzmi: Czy za 15 tys zł można Kupić w miarę sensownego X-Type? Do tej pory, przez 3 lata użytkowałem Subaru Impreze GT i wiadomo jak to z wiekiem przychodzi, człowiek dorasta i już się jemu nudzi ruszanie pierwszemu spod świateł i latanie bokiem po szutrach. Co do kosztów utrzymania wiem że nie będzie tanio, tylko mam cichą nadzieję że nie przerosną one kosztów utrzymania Subaru. Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 23:16:21 pm wysłana przez Choina »

ghrh

  • Gość
Odp: X-Type do 15 tys zł?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2015, 23:31:50 pm »
15 to według mnie absolutne minimum. Raczej musisz się liczyć z wyższym kosztem.

cyberda

  • Gość
Odp: X-Type do 15 tys zł?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2015, 00:37:26 am »
Nie wiem w czym są duże te koszty utrzymania ?
Mój ma 270 000 przebiegu i w ciągu roku wymieniłem komplet klocków,tylne przewody hamulcowe, przednie tarcze i sondę lambda + materiały eksploatacyjne.
Oczywiście mówię o Jagu na PB.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: X-Type do 15 tys zł?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2015, 07:19:54 am »
Ehhh pare lat temu Jag za 15K był nie do pomyślenia - teraz czemu nie choć będzie ciężko znaleźć dobra bazę
Wklejaj co tam znajdziesz na forum (osobny dział) i się zobaczy.
Niestety i tu zaczynają się pojawiać rycerze w białych czapeczkach bo niestety forteca zwana ceną padła.
Było parę wątków poczytaj co i jak ale koszty nie zjedzą Cię - wg mnie na pewno będą mniejsze niż w subaru.