| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
3.0 V6 4x4 - specyfika pracy skrzyni biegów i sprzęgła?
Zaczęty przez Maphius |
5 Odpowiedzi
5.029 Wyświetleń |
wysłana przez gres |
|
|
Znów ten sam problem - gaśnie! Help!
Zaczęty przez murnie |
6 Odpowiedzi
5.028 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
problem z skrzynia w X-Type
Zaczęty przez bogdan76 |
7 Odpowiedzi
5.028 Wyświetleń |
wysłana przez Motyl |
|
|
Parujące szyby - Rozwiązanie
Zaczęty przez q_nerk |
4 Odpowiedzi
5.027 Wyświetleń |
wysłana przez leszek85 |
|
|
bezpiecznik
Zaczęty przez miki151993 |
7 Odpowiedzi
5.023 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Klimatyzacja
Zaczęty przez mateusz1807 |
11 Odpowiedzi
5.020 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
wymiana kierownicy / kasowanie błędów poduszki
Zaczęty przez gonzo7 |
6 Odpowiedzi
5.019 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Lampy - soczewki
Zaczęty przez trix |
6 Odpowiedzi
5.018 Wyświetleń |
wysłana przez Adamski35a |
|
|
opary oleju z korka wlewu oleju
Zaczęty przez migacz100 |
6 Odpowiedzi
5.017 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Ciśnienie paliwa xtype 3.0
Zaczęty przez PAJU |
4 Odpowiedzi
5.016 Wyświetleń |
wysłana przez PAJU |
|
|
Problem z temperaturą i obiegiem płynu chłodzącego
Zaczęty przez LopezzzLC |
7 Odpowiedzi
5.016 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
X-Type czujnik z lewej strony podszybia
Zaczęty przez kablo |
1 Odpowiedzi
5.015 Wyświetleń |
wysłana przez kablo |
|
|
Swiece zaplonowe
Zaczęty przez zadek07 |
4 Odpowiedzi
5.013 Wyświetleń |
wysłana przez KratekPL |
|
|
Polepszenie osiągów w X-Type 2.0 D
Zaczęty przez elenoar86 |
8 Odpowiedzi
5.013 Wyświetleń |
wysłana przez elenoar86 |
|
|
kontrola trakcji
Zaczęty przez bart01 |
5 Odpowiedzi
5.007 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
czujnik cofania X type 2004 r 2.0 D
Zaczęty przez Maciej-19 |
14 Odpowiedzi
5.006 Wyświetleń |
wysłana przez Jack Fender |
|
|
Chinka na desce
Zaczęty przez Pirat |
7 Odpowiedzi
5.005 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Moduł parkowania.
Zaczęty przez Kao |
8 Odpowiedzi
5.004 Wyświetleń |
wysłana przez Oktagon |
|
|
gdzie jest antena nawigacji
Zaczęty przez afro2004 |
5 Odpowiedzi
5.004 Wyświetleń |
wysłana przez afro2004 |
|
|
szarpanie przy przyspiszaniu
Zaczęty przez azshubert |
5 Odpowiedzi
5.001 Wyświetleń |
wysłana przez Pirat |
|
|
Problem Z Ogrzewaniem
Zaczęty przez omega |
9 Odpowiedzi
4.998 Wyświetleń |
wysłana przez omega |
|
|
airbag
Zaczęty przez yaa_przemek |
2 Odpowiedzi
4.995 Wyświetleń |
wysłana przez Rob_W |
|
|
wahacze w estate
Zaczęty przez kusfelan |
6 Odpowiedzi
4.994 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Pierwsze fochy mojego kota
Zaczęty przez Niunia |
10 Odpowiedzi
4.994 Wyświetleń |
wysłana przez jazabek wac³aw |
|
|
pierwsze niedomagania
Zaczęty przez marcinm |
13 Odpowiedzi
4.993 Wyświetleń |
wysłana przez marcinm |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta