| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
x-type 2.0 d 2004 r. kody wtryskiwaczy
Zaczęty przez bogdanz |
14 Odpowiedzi
4.934 Wyświetleń |
wysłana przez bogdanz |
|
|
demontaż słupków i podsufitki
Zaczęty przez Asgautr |
2 Odpowiedzi
4.932 Wyświetleń |
wysłana przez Asgautr |
|
|
Problem z DSC system
Zaczęty przez kruk1234 |
5 Odpowiedzi
4.929 Wyświetleń |
wysłana przez wojciech_sl |
|
|
Kilka problemów w nowym kocie
Zaczęty przez sztandi7 |
14 Odpowiedzi
4.925 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Brak komputera w x-type
Zaczęty przez vonKohler |
2 Odpowiedzi
4.921 Wyświetleń |
wysłana przez Innowierca |
|
|
zarówki led
Zaczęty przez daniel#123456 |
6 Odpowiedzi
4.919 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
PODGRZEWANIE FOTELI - nie grzeją po włączeniu
Zaczęty przez Presco1 |
2 Odpowiedzi
4.917 Wyświetleń |
wysłana przez MrKardashian89 |
|
|
wymiana wydechu końcowego 2.5/3.0
Zaczęty przez kurak22 |
6 Odpowiedzi
4.917 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
amorki przód: X-Type 2.5 Sport
Zaczęty przez ktr |
4 Odpowiedzi
4.917 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
"Cruise Not Available" w 2.0 TDCI
Zaczęty przez szibel |
2 Odpowiedzi
4.913 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
żarówka
Zaczęty przez artleks |
3 Odpowiedzi
4.904 Wyświetleń |
wysłana przez pah |
|
|
Niecodzienny ale poważny problem z navi w X-Typie, pomożecie?
Zaczęty przez patron |
1 Odpowiedzi
4.903 Wyświetleń |
wysłana przez rado1 |
|
|
emulator poziomu paliwa (FLE)
Zaczęty przez ktr |
5 Odpowiedzi
4.897 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
[ASB] Płynność zmiany przełożeń
Zaczęty przez Jawe83 |
6 Odpowiedzi
4.894 Wyświetleń |
wysłana przez kowal008 |
|
|
pirotechniczne napinacze pasów, kontrolka cheg-engine
Zaczęty przez unde05 |
6 Odpowiedzi
4.891 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Problem z identyfikacja bledow - check engine
Zaczęty przez marazm |
0 Odpowiedzi
4.890 Wyświetleń |
wysłana przez marazm |
|
|
Automat w 2.5 v6
Zaczęty przez Lucky |
1 Odpowiedzi
4.888 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
Amortyzatory Sport vs Comfort
Zaczęty przez sztandi7 |
10 Odpowiedzi
4.883 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
Pytanie o obroty w X-type 2.0d
Zaczęty przez Jacek R |
8 Odpowiedzi
4.882 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
|
|
Rura łącząca się z EGR
Zaczęty przez Ikar1964 |
3 Odpowiedzi
4.879 Wyświetleń |
wysłana przez fama1979 |
|
|
lewa tylna klamka wewnętrzna nie otwiera centralnego
Zaczęty przez ktr |
4 Odpowiedzi
4.877 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Automatyczne zamykanie centralnego zamka
Zaczęty przez enter84 |
4 Odpowiedzi
4.877 Wyświetleń |
wysłana przez enter84 |
|
|
Nie zapala za pierwszym a nawet drugim razem
Zaczęty przez Acab |
10 Odpowiedzi
4.876 Wyświetleń |
wysłana przez Acab |
|
|
zwiększenie mocy X-type 2.2d
Zaczęty przez maattheew |
6 Odpowiedzi
4.869 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
BRAK PRADU PO ODPALENIU
Zaczęty przez bartas83 |
5 Odpowiedzi
4.868 Wyświetleń |
wysłana przez bartas83 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta