Autor Wątek: Poduszka powietrzna  (Przeczytany 3177 razy)

oktawian99

  • Gość
Poduszka powietrzna
« dnia: Styczeń 08, 2011, 17:34:36 pm »
Po zalozeniu nowej poduszki do kierownicy ,swieci kontrolka .
Wystarczy podpiac komputer i reset czy musze dobrac czujnik do poduszki ,a moze istnieje jakis inny sposob?

zadek07

  • Gość
Odp: Poduszka powietrzna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2011, 17:55:53 pm »
A moze tasma? Miales jakis crash test czy tylko zmieniales bo stara ci sie nie podobala. Bo jezeli miales crash test to musisz wymienic wiecej rzeczy niz sama poduszke.

oktawian99

  • Gość
Odp: Poduszka powietrzna
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2011, 17:47:14 pm »
Kotek mial test zanim go kupilem. A poduszka byla wystrzelona.

zadek07

  • Gość
Odp: Poduszka powietrzna
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:41:54 pm »
No to zapewne masz strzelone napinacze pasow ( nie jestem pewny ale chyba strzelaja dwa na raz), poduszke, czesto uszkadza sie tasma w kierownicy i czujnik zderzeniowy na przednim pasie i sterownik air bagow. Mam wszystkie poduszki, czujniki tasmy i wszystko co moze byc. Sprzedam po dobrej cenie, tylko ustal co potrzebujesz. Jak co to dzwon numer mam w podpisie lub pisz na priva. A skad jestes  z Polski? I przedewszystkim ile razy mruga ci kontrolka poduszki? Czy wogole nie mruga?

oktawian99

  • Gość
Odp: Poduszka powietrzna
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2011, 20:56:14 pm »
Dzieki ,jutro sprawdze ile razy mruga . Co do czesci ...hmm nie wiem czy bedzie sie oplacalo przesylac spowrotem  ;D do angli ale dobrze wiedziec jak cos !!!!Jak tylko uporam sie z blacharka pewnie bede musial pojechac na jakis test komputerowy.Jest jakas ruznica w tym jak czesto mruga ?

zadek07

  • Gość
Odp: Poduszka powietrzna
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:32:53 pm »
Ano chyba ze do anglii, z tego co pamietam to tak jak mruga 9 razy to tasma lub poduszka, 4 razy czujnik zderzeniowy, 5 chyba napinacze a jak ciagle no to wiadomo sterownik.