Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
29 Odpowiedzi
11.977 Wyświetleń |
wysłana przez Yoohas |
|
|
|
Nagrzewnica, jak się do niej dostać?
Zaczęty przez Donkihot |
11 Odpowiedzi
7.353 Wyświetleń |
wysłana przez Tango |
|
|
Skrzynia biegów w X300 pytanie laika.
Zaczęty przez Donkihot |
2 Odpowiedzi
3.116 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
Dorabianie przewodów hamulcowych?
Zaczęty przez Donkihot |
5 Odpowiedzi
3.191 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
Miga oświeltlenie w kabinie?
Zaczęty przez Donkihot |
1 Odpowiedzi
2.489 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
19 Odpowiedzi
10.647 Wyświetleń |
wysłana przez demon206sw |
|
|
|
Aparat zapłonowy?
Zaczęty przez Donkihot |
5 Odpowiedzi
3.219 Wyświetleń |
wysłana przez tomek1212 |
|
|
Układ wydechowy do XJ6 3.2
Zaczęty przez Donkihot |
4 Odpowiedzi
3.218 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
Fotele z anglika.
Zaczęty przez Donkihot |
8 Odpowiedzi
3.618 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
Sprężyny gazowe pokrywy bagażnika XJ6 1996r.
Zaczęty przez Donkihot |
5 Odpowiedzi
3.553 Wyświetleń |
wysłana przez Donkihot |
|
|
Roznica miedzy silnikem LB i LC
Zaczęty przez Donald |
1 Odpowiedzi
3.102 Wyświetleń |
wysłana przez GrzesiekWroc |
|
|
8 Odpowiedzi
4.688 Wyświetleń |
wysłana przez truten23 |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.621 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiko19 |
|
|
|
Ile było tłumików w xj308, były różnice po lifcie?
Zaczęty przez Dominiko19 |
7 Odpowiedzi
3.868 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiko19 |
|
|
Czy z tyłu w nadkolach xj308 był jakiś plastik.
Zaczęty przez Dominiko19 |
5 Odpowiedzi
3.378 Wyświetleń |
wysłana przez V12 |
|
|
2 Odpowiedzi
2.672 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiko19 |
|
|
|
2 Odpowiedzi
2.808 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiko19 |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2.537 Wyświetleń |
wysłana przez Dominiko19 |
|
|
|
9 Odpowiedzi
3.839 Wyświetleń |
wysłana przez truten23 |
|
|
|
XJ8 3.2 - pytanie do posiadaczy...
Zaczęty przez Dodo88 |
4 Odpowiedzi
2.801 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
Chlodnica oleju skrzyni biegów - jaguar x308
Zaczęty przez Dodo88 |
0 Odpowiedzi
2.352 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
2 Odpowiedzi
2.706 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.577 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
|
X308, 98' - brak kick-down'a
Zaczęty przez Dodo88 |
2 Odpowiedzi
2.613 Wyświetleń |
wysłana przez truten23 |
|
|
6 Odpowiedzi
3.419 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta