| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
kontrolka airbag-u
Zaczęty przez kaszub |
3 Odpowiedzi
5.386 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
16 Odpowiedzi
33.839 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
|
włacza sie w tryb awaryjny i jedzie 20 km/h
Zaczęty przez tyglys |
11 Odpowiedzi
10.451 Wyświetleń |
wysłana przez tyglys |
|
|
Silnik nie łapie temperatury
Zaczęty przez muttley |
8 Odpowiedzi
8.140 Wyświetleń |
wysłana przez muttley |
|
|
Panel dotykowy LCD
Zaczęty przez Godan |
8 Odpowiedzi
6.543 Wyświetleń |
wysłana przez blackyR |
|
|
Zablokowane tylne drzwi za kierowcą
Zaczęty przez Godan |
2 Odpowiedzi
4.700 Wyświetleń |
wysłana przez Godan |
|
|
olej i rozrząd
Zaczęty przez sebus34 |
5 Odpowiedzi
7.684 Wyświetleń |
wysłana przez patron |
|
|
Jak rozebrać tapicerkę w tylnych drzwiach z lewej strony ?
Zaczęty przez Godan |
2 Odpowiedzi
4.545 Wyświetleń |
wysłana przez Godan |
|
|
błąd 1582
Zaczęty przez sebus34 |
4 Odpowiedzi
5.753 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
Niedziałające wskaźniki
Zaczęty przez muttley |
2 Odpowiedzi
4.412 Wyświetleń |
wysłana przez mechrat |
|
|
buitentemp. laag
Zaczęty przez sebus34 |
7 Odpowiedzi
7.347 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
reset po prawej stronie kabiny
Zaczęty przez tajger82 |
3 Odpowiedzi
5.657 Wyświetleń |
wysłana przez tajger82 |
|
|
17 Odpowiedzi
15.248 Wyświetleń |
wysłana przez adam74 |
|
|
|
oprogramowanie obdII do jaguara x type 2,0 d rok 2003-2004
Zaczęty przez tomektd |
2 Odpowiedzi
5.599 Wyświetleń |
wysłana przez romekB |
|
|
czujnik dawki powietrza
Zaczęty przez mayor1982 |
2 Odpowiedzi
4.809 Wyświetleń |
wysłana przez mayor1982 |
|
|
x type filtr paliwa - gdzie on :)?
Zaczęty przez pablo |
5 Odpowiedzi
7.586 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
KOTEK z maski został mi w rękach... co dalej?
Zaczęty przez tyglys |
2 Odpowiedzi
4.583 Wyświetleń |
wysłana przez tyglys |
|
|
ZAMIAR ZAKUPU X-a
Zaczęty przez hons |
10 Odpowiedzi
7.232 Wyświetleń |
wysłana przez blackyR |
|
|
gdzie taniej kupić części do KOTA?
Zaczęty przez tyglys |
3 Odpowiedzi
4.979 Wyświetleń |
wysłana przez KRISS |
|
|
fotel kierowcy
Zaczęty przez bog48 |
7 Odpowiedzi
6.931 Wyświetleń |
wysłana przez KRISS |
|
|
Zbiorniczek płynu do spryskiwaczy
Zaczęty przez Godan |
4 Odpowiedzi
5.087 Wyświetleń |
wysłana przez Godan |
|
|
x-type 3,0 swiece
Zaczęty przez pablo |
10 Odpowiedzi
9.926 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
GAZ do X-type
Zaczęty przez wozny83 |
3 Odpowiedzi
6.588 Wyświetleń |
wysłana przez sebus34 |
|
|
Gdzie można dostać tanio mieszki skórzane ?
Zaczęty przez Godan |
7 Odpowiedzi
6.784 Wyświetleń |
wysłana przez sanchez |
|
|
badania techniczne kota
Zaczęty przez tyglys |
7 Odpowiedzi
6.361 Wyświetleń |
wysłana przez adam74 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta