| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Zawieszenie i amortyzacja
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.030 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
Parktronic, samoregulacja reflektorow i czujnik wycieraczek
Zaczęty przez Felu |
5 Odpowiedzi
5.533 Wyświetleń |
wysłana przez Felu |
|
|
Czujnik airbag
Zaczęty przez Joa Alex |
5 Odpowiedzi
6.338 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Parktronic aktywacja/deaktywacja
Zaczęty przez enter84 |
5 Odpowiedzi
4.830 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
X type 3.0 błąd c1175 oraz check engine
Zaczęty przez barmaz91 |
5 Odpowiedzi
3.394 Wyświetleń |
wysłana przez barmaz91 |
|
|
x-type - wymiana przedniej szyby
Zaczęty przez dolotpl |
5 Odpowiedzi
3.690 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
Bagażnik na rowery do X-type'a
Zaczęty przez greggor |
5 Odpowiedzi
3.757 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Naprawa - skrzynia kątowa i dyfer
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.684 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Kontrolka Czerwony wykrzyknik w kole zębatym X type 2.0D
Zaczęty przez Kao |
5 Odpowiedzi
3.598 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Prawe nadkole, co to za wtyczka?
Zaczęty przez luko_j |
5 Odpowiedzi
4.278 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
X type problem z abs
Zaczęty przez nygol444 |
5 Odpowiedzi
3.926 Wyświetleń |
wysłana przez nygol444 |
|
|
problem ze sprzęgłem 3.0v6
Zaczęty przez marasZk |
5 Odpowiedzi
4.466 Wyświetleń |
wysłana przez marasZk |
|
|
Nie odpala x type 2.0
Zaczęty przez Lorbi |
5 Odpowiedzi
3.900 Wyświetleń |
wysłana przez eMWu |
|
|
Lampa przednia i przełącznik długich
Zaczęty przez xp32 |
5 Odpowiedzi
4.862 Wyświetleń |
wysłana przez krzys369 |
|
|
Dziwny problem ze sprzęgłem
Zaczęty przez maniekm |
5 Odpowiedzi
3.076 Wyświetleń |
wysłana przez Boodzio2 |
|
|
Wyciągnięcie rozrusznika
Zaczęty przez Kakashi |
5 Odpowiedzi
2.720 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Nieznany błąd (brak mocy)
Zaczęty przez Kocurrro |
5 Odpowiedzi
3.932 Wyświetleń |
wysłana przez Jedrzej |
|
|
Nie odpala za to włącza się wentylator.
Zaczęty przez Kad28 |
5 Odpowiedzi
3.124 Wyświetleń |
wysłana przez Kad28 |
|
|
Książka telefoniczna - czyszczenie i załadowanie nowej
Zaczęty przez Mski |
5 Odpowiedzi
2.948 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
Zmieniarka cd
Zaczęty przez marsjaningn |
5 Odpowiedzi
4.710 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
Awaryjny powyżej 3 tys. obrotów, 2.5 l
Zaczęty przez Mateo520 |
5 Odpowiedzi
5.638 Wyświetleń |
wysłana przez Mateo520 |
|
|
x type filtr paliwa - gdzie on :)?
Zaczęty przez pablo |
5 Odpowiedzi
7.590 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
X 2.0d zmiana skrzyni
Zaczęty przez Kao |
5 Odpowiedzi
2.834 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
problem zagatka
Zaczęty przez daniel#123456 |
5 Odpowiedzi
4.498 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Różnice między S Type - X type, na co zwrócić uwagę przy kupnie X Type'a
Zaczęty przez MacAnk |
5 Odpowiedzi
5.181 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta