| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
x-type: straszne skrzypienie
Zaczęty przez ktr |
5 Odpowiedzi
4.560 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
5 Odpowiedzi
3.987 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
|
Tarcze hamulcowe do X- type 2,5 V6
Zaczęty przez predator |
5 Odpowiedzi
5.386 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Wymiana prawej kratki nawiewu
Zaczęty przez KodiXor |
5 Odpowiedzi
3.198 Wyświetleń |
wysłana przez KodiXor |
|
|
Secerity failed
Zaczęty przez MsSolton |
5 Odpowiedzi
7.443 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
emulator poziomu paliwa (FLE)
Zaczęty przez ktr |
5 Odpowiedzi
4.897 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
Zaczęty przez andrew140785 |
5 Odpowiedzi
4.855 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
Ciśnienie paliwa na listwie w 2,5
Zaczęty przez VWajnert |
5 Odpowiedzi
7.540 Wyświetleń |
wysłana przez VWajnert |
|
|
Strasznie głośno powyżej 170km/h
Zaczęty przez Innowierca |
5 Odpowiedzi
5.683 Wyświetleń |
wysłana przez Whisnia |
|
|
Wymiana kierownicy
Zaczęty przez ManiekMx3 |
5 Odpowiedzi
4.326 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Czuć spalinami podczas postoju na swiatłach
Zaczęty przez Mski |
5 Odpowiedzi
3.329 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
DRGANIA , TARCIE , TRZASKI
Zaczęty przez Hieronim |
5 Odpowiedzi
2.942 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
WYMIANA SKRZYNI AUTOMAT NA MANUAL
Zaczęty przez jabcok1000 |
5 Odpowiedzi
4.667 Wyświetleń |
wysłana przez Kocur666 |
|
|
KOŁO PASOWE WAŁU
Zaczęty przez Laura |
5 Odpowiedzi
3.019 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
zawieszenie tył
Zaczęty przez wiadereczko |
5 Odpowiedzi
6.924 Wyświetleń |
wysłana przez natas1 |
|
|
Ciągle włącza się ABS przy hamowaniu
Zaczęty przez Zbyszek__ |
5 Odpowiedzi
5.073 Wyświetleń |
wysłana przez Zbyszek__ |
|
|
Xtype piszczenie przy ruszaniu i skręcie w prawo.
Zaczęty przez GoniaWronia |
5 Odpowiedzi
4.172 Wyświetleń |
wysłana przez GoniaWronia |
|
|
x-type - wymiana przedniej szyby
Zaczęty przez dolotpl |
5 Odpowiedzi
3.690 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
Parktronic, samoregulacja reflektorow i czujnik wycieraczek
Zaczęty przez Felu |
5 Odpowiedzi
5.533 Wyświetleń |
wysłana przez Felu |
|
|
Czujnik airbag
Zaczęty przez Joa Alex |
5 Odpowiedzi
6.339 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Parktronic aktywacja/deaktywacja
Zaczęty przez enter84 |
5 Odpowiedzi
4.831 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
X type 3.0 błąd c1175 oraz check engine
Zaczęty przez barmaz91 |
5 Odpowiedzi
3.394 Wyświetleń |
wysłana przez barmaz91 |
|
|
Naprawa - skrzynia kątowa i dyfer
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.684 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Kontrolka Czerwony wykrzyknik w kole zębatym X type 2.0D
Zaczęty przez Kao |
5 Odpowiedzi
3.598 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
Zawieszenie i amortyzacja
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.031 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta