Autor Wątek: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?  (Przeczytany 2860 razy)

andrew140785

  • Gość
Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« dnia: Lipiec 09, 2011, 21:45:51 pm »
Pomóżcie mi koledzy bo nie wiem jak zdjąć tą  listwę z klapy bagażnika :- pojecia
zdjąłem tapicerkę pod klapą i widziałem śruby które trzeba odkręcić ale problem pojawił się gdy zobaczyłem spężynujące zatrzaski na krańcach tej listwy i zastanawia mnie czy po zdjęciu ich nie trzeba będzie kupować drugich bo łatwo poddać się nie chcą ;D

Macie może na to jakiś mało inwazyjny sposób??? ;) ;)

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2011, 06:04:29 am »
Ja odkręciłem tylko 4 śruby, lekko wysunąłem listwę i odpiąłem podświetlenie. Po takich czynnościach powinno zejść, raczej nic nie urwiesz, bo to nie jest plastik. Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

zadek07

  • Gość
Odp: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2011, 08:01:59 am »
z tymi zatrzaskami jest taki problem ze jak zardzewieja to strasznie ciezko je wyjac, trzeba robic to delikatnie zeby nie zlamac listwy

lexxus

  • Gość
Odp: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2011, 14:13:50 pm »
Podłączę się pod pytanie aby nie zakładać wątku , czy ktoś ma jakiś sposób na zdjęcie obudowy lusterek??

andrew140785

  • Gość
Odp: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2011, 17:56:16 pm »
Te zatrzaski u mnie zardzewiałe nie są tylko ciężko trochę tam nawet rękę włożyć żeby jakiegoś narzędzia użyć i je odpiąć.
Czyli według kolegi Natas'a wystarczy tylko wszystko odpiąć odkręcić a reszta sama powinna zejść :) będę musiał wypróbować :-thank

achmiel92

  • Gość
Odp: Jak zdjąć chromowaną listwę z klapy bagażnika?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2012, 15:42:12 pm »
Witam. Mam problem, ponieważ 4 zatrzaski listwy chromowanej bagażnika puściły, połamały się i listwa lata i ledwie się trzyma. Chcę kupić używaną listwę tylko zastanawiam się czy te plastikowe zatrzaski są razem z tą listwa i u mnie się pourywały, bo tak wygląda, jakby od tej listwy plastikowe zatrzaski się urwały, bo one trzymają się samochodu tylko listwa się ich nie trzyma, czy to jest element samochodu i kupno samej listwy nic nie da? Jeżeli ktoś coś wie, to proszę o pomoc. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.