Autor Wątek: gdzie jest antena nawigacji  (Przeczytany 3150 razy)

afro2004

  • Gość
gdzie jest antena nawigacji
« dnia: Lipiec 07, 2013, 13:19:22 pm »
witam. jestem swiezym nabywca x type 2,0d 2004 wersja sport po lifcie.nawigacja w moim aucie nie widzi sygnalu z satelity,pokazuje ostatnia pozycje gzie miala zasieg i od niej wylicza trase. wiec moje pytanie brzmi gzie szukac anteny gps i ktoredy ida kable do niej . moze byc tez schemat instalacji anteny. na tylnej szybie mam symbol anteny sat czy to jest antena nawi czy radia. radio dziala ok. moja nawigacja to wersja premium z duzym lcd zmieniarka wzmacniacz i tel. prosze o pomoc w odnalezieniu problemu z sygnalem gps. pozdr :-help

roberto_tm

  • Gość
Odp: gdzie jest antena nawigacji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2013, 13:31:44 pm »
Antena od GPS znajduje sie od góry na tylnej półce po prawej stronie pod wygłuszeniem

Sebastian X

  • Gość
Odp: gdzie jest antena nawigacji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2013, 13:47:44 pm »

afro2004

  • Gość
Odp: gdzie jest antena nawigacji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2013, 15:26:55 pm »
 wiec jesze jedno pytanie. zeby sie dobrac do tej anteny czy mam sie brac za to od strony bagaznika czy od wewnatrz auta.wszystko chyba jasne bo moj kot mial dzwonka w tyl.u mnie od strony bagaznika nie ma wygluszenia,czy powinno tam byc

roberto_tm

  • Gość
Odp: gdzie jest antena nawigacji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2013, 21:13:03 pm »
antena jest pod półką od wewnątrz. z bagażnika nic nie zrobisz

afro2004

  • Gość
Odp: gdzie jest antena nawigacji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2013, 22:48:36 pm »
wymienilem antene nadal moja nawigacja nie widzi satelitow, jesli ktos moze dac namiar na fachowca ktory zna sie na gps w x typach i na systemie audio to prosze o pomoc,najlepiej zeby ktos byl max 50km od miejscowosci sulejow w lodzkiem, :-help