| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
twardość lakieru
Zaczęty przez bodi |
6 Odpowiedzi
4.069 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Czujnik ABS
Zaczęty przez wlodi |
6 Odpowiedzi
3.581 Wyświetleń |
wysłana przez maron |
|
|
2.5 manual Przekładnia kierownicza maglownica
Zaczęty przez lukasz_slask |
3 Odpowiedzi
3.505 Wyświetleń |
wysłana przez lukasz_slask |
|
|
Problem z klimą
Zaczęty przez wlodi |
4 Odpowiedzi
3.036 Wyświetleń |
wysłana przez xp32 |
|
|
NAVI X-TYPE...
Zaczęty przez borlange |
5 Odpowiedzi
4.445 Wyświetleń |
wysłana przez romhos |
|
|
75 Odpowiedzi
28.698 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
|
17 Odpowiedzi
10.674 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
jakiej firmy kompresor klimy montowali do x type
Zaczęty przez Panoramix |
1 Odpowiedzi
2.758 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Filtr paliwa X-Type2.0 2005r.
Zaczęty przez Marioicek |
6 Odpowiedzi
3.384 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Zamiana radia . Zwykle na navi ????
Zaczęty przez Rastafarianin |
6 Odpowiedzi
3.541 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Gdzie jest moduł pompy paliwa w X-sie???
Zaczęty przez bodi |
5 Odpowiedzi
5.177 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
4 Odpowiedzi
2.840 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
|
Problem z ABS
Zaczęty przez maciek3001 |
3 Odpowiedzi
2.688 Wyświetleń |
wysłana przez maciek3001 |
|
|
20 Odpowiedzi
7.793 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
|
czujnik zmierchu - gdzie jest
Zaczęty przez ostr |
2 Odpowiedzi
3.364 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Wiatraki
Zaczęty przez Jaguar X-Type |
1 Odpowiedzi
2.366 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Statuetka na masce
Zaczęty przez automaniak |
11 Odpowiedzi
4.481 Wyświetleń |
wysłana przez automaniak |
|
|
Szyba kierowcy zgrzyta
Zaczęty przez Niunia |
5 Odpowiedzi
3.414 Wyświetleń |
wysłana przez katar83 |
|
|
15 Odpowiedzi
11.250 Wyświetleń |
wysłana przez Rastafarianin |
|
|
|
17 Odpowiedzi
9.597 Wyświetleń |
wysłana przez milun |
|
|
|
15 Odpowiedzi
17.020 Wyświetleń |
wysłana przez seba190 |
|
|
|
13 Odpowiedzi
4.974 Wyświetleń |
wysłana przez seba190 |
|
|
|
Gdzie w X-Type jest wlot powietrza do kabiny?
Zaczęty przez Datos |
5 Odpowiedzi
3.297 Wyświetleń |
wysłana przez Datos |
|
|
x-type 2.5 2002r pali bezpiecznik f99
Zaczęty przez Maczoka |
13 Odpowiedzi
4.051 Wyświetleń |
wysłana przez Maczoka |
|
|
Zbiorniczek Wyrównawczy
Zaczęty przez Jaguar X-Type |
3 Odpowiedzi
2.575 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta