Autor Wątek: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?  (Przeczytany 336780 razy)

cobi

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 06, 2013, 16:25:51 pm »
Co do tego piatego z zabezpieczaniem sie alarmu jest naprawdę irytujące  :-zly

croftmax

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 06, 2013, 16:40:02 pm »
u mnie alarm nie uzbraja się samoczynnie po wyjęciu kluczyka i opuszczeniu auta  ;D nie rozumiem może coś przeprogramować

gural8813

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 19, 2013, 11:47:09 am »
z tego co czytam to chyba mi sie fartnęło z zakupem mojego jaga. Jezdze nim od 01.06.2012r. i nic jeszcze nie robilem . Olej byl wymieniony. Problemu z alarmem nie mam. Także nie kazdy iks ma takie wady. Zreszta gdy go kupowałem liczylem sie z tym ze bede musiał cos w niego włożyc, bo przeciez to nie nowe auto . Ale jak narazie jestem milo zaskoczony/ Może dlatego ze kupiłem go od lekarza który o niego dbal i jestem jego drugim włascicielem. Po za tym serwisowany był w ASO az do momentu kupna przeze mnie. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Zrobiłem juz ok 11000 tys przez prawie 9 m-cy i jestem bardzo bardzo zadowolony. :-tylko :-tylko

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 19, 2013, 16:43:33 pm »
Zamarzający przycisk otwierania tylnej klapy w zimę, mowa o Sedanie... :/ Jeden plus, że w pilocie mam otwieranie klapy... :D
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Marlon

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 06, 2013, 17:38:12 pm »
heh,przycisk od klapy........
tak cisnąłem , że mi listwa nad trzasnęła...brrr :-bry

mickey77

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 15, 2013, 09:52:19 am »
Zdecydowanie ciasnota na tylnej kanapie (mało miejsca na nogi), słabiutka widoczność wyświetlacza navi Denso w słoneczne dni. Ale poza tym jak na razie spoko.

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 20, 2013, 20:56:52 pm »
No i  słabiutko otwierające sie tylne drzwi (mam  na  myśli, że  pod zbyt małym kątem) co  utrudnia wsiadanie czy nawet  umycie progów.
Wyobraźcie sobie, że w Lancii Dedra drzwi przód  i tył otwierają sie  pod katem 90 stopni ... nie wiem Włosi tego dokonali.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 25, 2013, 19:16:07 pm »
Nie no tak czytam i czytam te bzdury to ręce opadają, po co w ogóle jest ten dział, żeby sie dodatkowo dołować, ja wiem, że to takie "polskie" użalanie się nad sobą, swoim losem i autem. Niektórzy piszą, jakby nie brali udziału w zakupie swojego samochodu, tylko ktoś im powiedział, że jest takie a takie auto, potem dostarczył pod dom i jest. Jak można kupić auto nie patrzac jak sie drzwi z tyłu otwieraja i ile jest miejsca na kanapie?  :-nuts a potem jeszcze narzekać na forum? To jakis obłęd, może zacznijcie pisać, że hoojowy ma kolor?, a ałdi np. ma niebieski??? :-nuts
Podejrzewam, że niejeden "nowy" jak wejdzie na forum i to nie daj Boże przeczyta to się z mostu rzuci, że takiego niedorobionego trupa kupił i może się wpisać na listę większości polskich naiwniaków.
Ktoryś tam chłop narzeka, ze nie ma skladanej kanapy. To trzeba było sobie kupić lunatyku wersje z rozkładana. A co ma powiedzieć właściciel AR 156 w której nie było w ogóle takiej opcji?
Albo, że zawieszenie z tyłu skrzypi, to wymień silentblocki i po skrzypieniu. Masakra

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 25, 2013, 21:56:38 pm »
Nie no tak czytam i czytam te bzdury to ręce opadają, po co w ogóle jest ten dział

A po to żeby tacy jak Ty kupili sobie  coś z  produkcji goebbelsowskiej ...

Nie chcesz nie bierz  udziału, o temat jest w formie  humorystycznio - pouczającej  :-tylko

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 25, 2013, 22:04:57 pm »
Nie no tak czytam i czytam te bzdury to ręce opadają, po co w ogóle jest ten dział

A po to żeby tacy jak Ty kupili sobie  coś z  produkcji goebbelsowskiej ...

Nie chcesz nie bierz  udziału, o temat jest w formie  humorystycznio - pouczającej  :-tylko

Dla twojej informacji, kupiłem ten samochód z pełną premedytacja i wiedzą jego wad i zalet, które to zalety przeważyły szalę wad i nie bedę się teraz biczował publicznie z powodu tychże wad. Dla twojej wiadomości jest to mój czwarty "anglik" i tak mam jeszcze drugie auto pod domem jest goebelsowskie, ale też na żadnym forum sie z nim nie biczuje bo z pełną świadomością jak i premedytacją je zakupiłem tak jak i tego "anglika". :-thank

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 25, 2013, 22:15:22 pm »
Dla Twojej wiadomości np.  w Lancia klub Polska są  podobne działy co Was ... w Lybrach,  Kappach ... i nikomu z tysięcy  forumowiczów (tak ok. 6000 użytkowników z tego blisko połowa czynnych) ręce nie  opadają.
Nie grzej  się przyjacielu, mnie,  w przeciwieństwie do Ciebie  interesują wady lub niedoróbki jakie inżynierowie popełnili ... w naszym mniemaniu.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 26, 2013, 00:01:30 am »
I co chcesz je ulepszyć, poprawić, wziąć udział w współprojektowaniu nowej lepszej wersji  :-thumpdown
Co Ty jakąś lancie do Jaga porównujesz w dodatku kape, tak to są padalce i jest o czym pisać

Artur G.

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 26, 2013, 19:10:08 pm »
Co Ty jakąś lancie do Jaga porównujesz w dodatku kape, tak to są padalce i jest o czym pisać
1. Kolejny znawca  nt.  Lancii się  ujawnił, jak pojęcia  nie  masz o tej marce  to  jej nie  obrażaj, co najmniej  nie wypada na JCP pisać głupot w sprawie  innych  koncernów.

2. Nie chcesz  to nie  uczestnicz  w przedmiotowym   temacie, nie wywalaj swojej frustracji.

Koniec z  mojej strony  dyskusji.  :-gwizd

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 26, 2013, 19:38:17 pm »
 :-clap Skoro wybraliscie ten model to dlaczego lamentujecie.......? to Wy moi drodzy wybraliscie ten samochöd. Möj X jest w KAZDYM calü najlepszy bo to JAGUAR anie produkt made in china. Jesli mam w nim za malo miejsca pakuje gerety do sprintera i po sprawie...... :-R

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 26, 2013, 21:23:59 pm »
:-clap Skoro wybraliscie ten model to dlaczego lamentujecie.......? to Wy moi drodzy wybraliscie ten samochöd. Möj X jest w KAZDYM calü najlepszy bo to JAGUAR anie produkt made in china. Jesli mam w nim za malo miejsca pakuje gerety do sprintera i po sprawie...... :-R

100% racji  :-thank  :-R :-10points a za resztę tych despotów  :-wstyd