Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzych1991 dnia Dzisiaj o 14:42:40 »
Unikniecie prawdopodobnie największej finansowej porażki w swoim życiu a wy się przejmujecie, że musicie auto oddać?
Wystarczyło by silnik postanowił zużyć się 5tys km później i zostalibyście sami z tym problemem. Od mechanika dowidzielibyście się, że on po naprawie może dać gwarancję na 3-6 miesięcy a jak się wam nie podoba to do ASO na naprawę za 100tys. Co najmniej pół roku rozebrany Jaguar stałby w krzakach i czekał na części. W międzyczasie wyszłoby kilka innych rzeczy i z 28tys zrobiłoby się ponad 30tys. Dostalibyście auto któremu balibyście się zaufać. Nie potrafilibyście na niego spojrzeć nie myśląc jaką wtopą się okazał. Wstydzilibyście się opowiedzieć znajomym o tym aucie. To historia która przydarzyła się tysiącom posiadaczy tego wynalazku.
Ja bym dał na jakąś fundację gdyby spotkało mnie takie szczęście.

Nie przekreślajcie używanych aut. O ile nie planujecie kupić czegoś szalonego np. 18-letniego SUVa z silnikiem V8 to zawsze będzie to lepszy wybór niż Jaguar/LandRover z silnikiem Ingenium 2.0D.
2
Warsztaty i sklepy / Szukam warsztat do wymiany łańcucha rozrzadu AJ20D4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Serg13 dnia Dzisiaj o 11:48:04 »
Cześć wszystkim!
Poszukuję warsztatu do wymiany łańcucha rozrządu w Discovery Sport na terenie Białegostoku, Warszawy i okolic.
Silnic AJ20D4, 150KM

W Białymstoku znalazłem tylko ASO z szalonymi cenami :'(
3
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez weronikaXE dnia Dzisiaj o 11:17:02 »
wszystko się potwierdziło, kompresja do dupy, coś z pompą oleju, jakieś wycieki  , silnik do remontu.
Jesteśmy umówieni na zwrot kasy i oddanie auta, za tydzień ma to nastąpić . (pan pracuje za granica i go nie ma ) mam nadzieje że się wszystko uda .
Było pięknie ale się skończyło  :-cry
Bierzemy auto z salonu  :-A mniej stresu będzie  :-V
Pozdrawiam
4
Rajdy, Zloty i Pikniki Jaguar Club Poland Foundation / Odp: MAZURY - JESIEŃ 2024 - 13-15.09.2024 r.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vincent dnia Dzisiaj o 10:09:25 »
Dzień dobry Wam wszystkim
Dawno mnie tu nie było ale widzę, że rzeczy nadal dobrze idą do przodu :)
Wstępnie deklarujemy swój udział wraz z Anną i o ile coś się nie wydarzy to przybędziemy by z Wami świętować.
Co do kosztów to w związku z tym, że nowa pasja tj. motocykle angażuje mnie mocno finansowano to tym razem im taniej tym lepiej ;) Oczywiście nie będziemy stać na drodze do szczęścia chętnych zagoszczenia w pięknym Zamku Ryn (o ile pamiętam gościliśmy już w nim) i dopasujemy się sięgając głębiej do sakwy.
Pozdrawiam serdecznie
Vincent i Ania
5
XE (2014 - obecnie) / Odp: Wygłuszenie bagażnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Dzisiaj o 08:58:15 »
HaHa, ooo widzisz i to też jest sposób, na bank lepszy niż mój :) :) bo wygłuszenia więcej :) :) :)

Pozdrowienia dla żony  :-za
6
XF (2008 - obecnie) / Odp: Jaguar XF 3.0 d, 275KM, 2009 rok - problemy z odpalaniem silnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez agulek dnia Dzisiaj o 07:09:39 »
Zapomniałam jeszcze dodać, że zdarzyło 2 razy się, że silnik nie chciał wyłączyć się
7
XJ X351 (2009 - obecnie) / Odp: XJ czy XF - koszty utrzymania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marek230482 dnia Dzisiaj o 06:31:30 »
XF w tym budżecie to będzie chyba tylko diesel o ile w ogóle... Początek produkcji ok. Ale polift że 4 dychy?
O kosztach to powie Ci Twój potencjalny mechanik bo rozrzut może być kosmiczny bez względu na to co wybierzesz. W skrajnym przypadku to w ogóle odmówią naprawy  ;D
Ale biorąc pod uwagę klasę auta (XJ to już właśnie segment F) i popularność (XJ jest też mniej spotykany, dużo mniej aut) to należy się spodziewać wyższych kosztów w XJ. W dodatku do XJ będzie pewnie więcej części brakować niż do XF.
8
XJ X351 (2009 - obecnie) / Odp: XJ czy XF - koszty utrzymania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yoohas dnia Wczoraj o 22:08:02 »
Kluczowe tu będzie raczej to, jaki silnik wchodzi w grę.
9
Nowi Forumowicze i Jaguary / Odp: Witam serdecznie!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez John76 dnia Wczoraj o 21:15:33 »
Witamy na forum.
10
XJ-S (1975-1991) oraz XJS (1991-96) / Odp: uszczelka pod głowicą - wymiana
« Ostatnia wiadomość wysłana przez John76 dnia Wczoraj o 21:14:26 »
Ciekawy ten filmik, obejrzałem sobie w całości.
No i gratuluję pięknego i prawdziwego Jaguara.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10