Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Warsztaty i sklepy / Potrzebny dobry mechanik Jaguar wielkopolska Ostrów Kalisz okolice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Amigopadre dnia Dzisiaj o 10:12:44 »
Potrzebny dobry mechanik Jaguar wielkopolska Ostrów Kalisz okolice
2
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Dzisiaj o 09:20:17 »
Większość sprzedających z ingenium dobrze wie czemu sprzedaje  ;D. Powszechne jest udawanie przy sprzedaży kompletnego laika w stylu  " panie ja się nie znam"
3
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robik dnia Wczoraj o 20:31:53 »
Zuzyl sie po przejechaniu 130 km od miejsca zakupu ? Auto kupione 5 maja a 6 juz kolezanka napisala post. Nie wiem ale dla mnie to wada ukryta, nie bede zdziwiony gdy sie okaze ze rozrzad nie byl wymieniany pomimo zapewnien sprzedajacego.
4
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzych1991 dnia Wczoraj o 19:37:27 »
Taki biegły opiszę stan faktyczny a nie to co chcemy. A fakt jest taki, że silnik się po prostu zużył. Jeśli to był zakup od osoby prywatnej to trzeba będzie też udowodnić, że sprzedawca wiedział o wadzie. Silnik przez pół sekundy po zimnym starcie inaczej pyrkał? Ludzie są ignorantami mógł tego nie zauważyć. W moim XE pierwszy właściciel przez prawie 2 lata nie zauważył, że mu się woda dostaje pod dywanik z tyłu podczas deszczu.
Zaledwie tydzień temu nawet jakiś mechanik powiedział, że z silnikiem jest wszystko w porządku. Raczej to był pech, że akurat teraz zużycie silnika stało się odczuwalne i to tylko po zimnym starcie. Ewentualnie sprzedający zrobił test kompresji ale jak to udowodnić?
Mimo wszystko będę obserwował wątek i liczę na to, że nie będzie to kolejna historia bez zakończenia.
5
XE (2014 - obecnie) / Odp: kupione auto- wyciek?para?kamera?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robik dnia Wczoraj o 16:54:12 »
Znam bieglego sadowego o specjalizacji "silniki spalinowe"
, na ktorego opiniach opieraja sie sady w calym kraju. Gdyby byly potrzebne namiary prosze info priv z adresem email.
6
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: Fleszowanie ECU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zielins dnia Wczoraj o 15:21:03 »
Masz oryginalny interfejs i legalny soft czy chińczyka?
7
XE (2014 - obecnie) / Odp: Pełny Serwis olejowy jaki olej 20t
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kupis99 dnia Wczoraj o 14:48:28 »
Ja też mam 2.0 T, więc problem może dotyczyć wersji przedliftowych. Wersje poliftowe nie mają już tego problemu.
8
XE (2014 - obecnie) / Odp: jednak Generalny remont po kupnie?! :( czy jednak zwrot?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wtom dnia Wczoraj o 14:35:21 »
W tym przypadku to wada ukryta. Nie ma opcji na nagłe zepsucie. Wystarczy niestety za kasę zrobić opinię rzeczoznawcy najlepiej biegłego sądowego i przez jakąkolwiek kancelarię wyspać pismo z opinią i żądaniem rozwiązania umowy, powinno wystarczyć.
9
XJ X350, X358 (2003-2009) / Odp: przestaly dzialac piloty x358 2007
« Ostatnia wiadomość wysłana przez camaro dnia Wczoraj o 10:46:58 »
dzien wczesniej dzialaly 2 kluczyki . niema problemu podjade na szrot i wezme ze dwa orginalne jest tu tego pelno . tylko bardziej mnie zastanawia czy to nie wina tego boxu w drzwiach on jest odpowiedzialny za odbieranie sygnalu tylko jak to sprawdzic , centralny dziala dobrze wszystkie drzwi czujniki dzialaja prawidlowo poprostu jakby stracil transmisje kluczyka z autem
10
XJ X300, X305, X308 (1994-2003) / Odp: X308-zamek bagaznika zglupiał
« Ostatnia wiadomość wysłana przez truten23 dnia Wczoraj o 09:43:33 »
Może jakieś zwarcie w wiązce klapy?
Lub prędzej woda dostała się do przycisku w klapie i wyzwala otwarcie?  :-trudno
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10