Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Problem z klimą
Zaczęty przez zdrapka |
0 Odpowiedzi
2.478 Wyświetleń |
wysłana przez zdrapka |
|
|
Serwo wspomagania hamulca
Zaczęty przez zdrapka |
4 Odpowiedzi
3.772 Wyświetleń |
wysłana przez misiek1006 |
|
|
Ogrzewanie problem
Zaczęty przez zdrapka |
8 Odpowiedzi
4.742 Wyświetleń |
wysłana przez carnivor |
|
|
X-TYPE 2.0 D Problem...
Zaczęty przez zieciupl3 |
4 Odpowiedzi
2.688 Wyświetleń |
wysłana przez zieciupl3 |
|
|
Nietypowy problem z zamkiem/pilotem
Zaczęty przez zielokpl |
6 Odpowiedzi
3.051 Wyświetleń |
wysłana przez zdrapka |
|
|
15 Odpowiedzi
6.106 Wyświetleń |
wysłana przez zielokpl |
|
|
|
Wycięcie środkowego wydechu X Type
Zaczęty przez ZielonyJag |
0 Odpowiedzi
2.254 Wyświetleń |
wysłana przez ZielonyJag |
|
|
Nie działa zmiana kierunku nawiewu
Zaczęty przez ZielonyJag |
0 Odpowiedzi
2.419 Wyświetleń |
wysłana przez ZielonyJag |
|
|
Problem ze zdejmowaniem podsufitki
Zaczęty przez Ziem0 |
0 Odpowiedzi
2.199 Wyświetleń |
wysłana przez Ziem0 |
|
|
Błędy P0455, P1000, długo kręci
Zaczęty przez Ziomal957 |
4 Odpowiedzi
3.068 Wyświetleń |
wysłana przez Ziomal957 |
|
|
33 Odpowiedzi
13.782 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
Zawieszenie i amortyzacja
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.011 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
przekładnia kątowa - problem
Zaczęty przez ziutek567 |
0 Odpowiedzi
2.487 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Problem ze wstecznym w skrzyni autmatycznej
Zaczęty przez ziutek567 |
0 Odpowiedzi
2.439 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
schemat świateł
Zaczęty przez ziutek567 |
2 Odpowiedzi
2.291 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
31 Odpowiedzi
12.819 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
Naprawa - skrzynia kątowa i dyfer
Zaczęty przez ziutek567 |
5 Odpowiedzi
3.663 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Problem z wtyczkami fotela
Zaczęty przez ziutek567 |
1 Odpowiedzi
2.448 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
3 Odpowiedzi
3.049 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
|
X-Type 2.2 Tdci, DPF od 2.0 Tdci ?
Zaczęty przez Zoffi11 |
0 Odpowiedzi
2.285 Wyświetleń |
wysłana przez Zoffi11 |
|
|
X-Type 2,2 Tdci, wycięty DPF, można jeździć?
Zaczęty przez Zoffi11 |
0 Odpowiedzi
2.211 Wyświetleń |
wysłana przez Zoffi11 |
|
|
czy felga R18' 245/40 będzie pasowała do x-type...?
Zaczęty przez zp_west |
8 Odpowiedzi
6.471 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
jaki olej do silnika jest lepszy...?
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
4.127 Wyświetleń |
wysłana przez troy |
|
|
zamiana radia na NAVI...
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
3.802 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
napinacz albo rolka napinacza
Zaczęty przez zp_west |
4 Odpowiedzi
4.497 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta