| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
rozsypany reduktor
Zaczęty przez pyrantel |
0 Odpowiedzi
5.640 Wyświetleń |
wysłana przez pyrantel |
|
|
Jak wyjac radio ?
Zaczęty przez oktawian99 |
12 Odpowiedzi
7.261 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
pomocy.. skrzynia nie redukuje na niższe biegi:(
Zaczęty przez emisia2010 |
2 Odpowiedzi
4.411 Wyświetleń |
wysłana przez emisia2010 |
|
|
Wtryski 2.0
Zaczęty przez kemot_81 |
4 Odpowiedzi
4.638 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
P1638 i P1699
Zaczęty przez zadek07 |
4 Odpowiedzi
7.151 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
dodatkowe swiatla / reflektory drogowe
Zaczęty przez pablo |
4 Odpowiedzi
4.391 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Premium sound
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
5.349 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
2 Odpowiedzi
5.127 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
|
Poprosze o wyjaśnienie tematu rozstawu śrub w felgach :)
Zaczęty przez lexxus |
4 Odpowiedzi
5.863 Wyświetleń |
wysłana przez KratekPL |
|
|
Gdzie znajduje sie wzmacniacz audio w kombi?
Zaczęty przez oktawian99 |
1 Odpowiedzi
3.382 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
wtyka luzem
Zaczęty przez dulot1970 |
2 Odpowiedzi
3.884 Wyświetleń |
wysłana przez hiszpann |
|
|
29 Odpowiedzi
21.941 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
|
2.0 diesel na postoju obroty spadają do 750 o/min
Zaczęty przez alek111 |
5 Odpowiedzi
5.729 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
Co to za wtyczka koło modułu parktronicka w bagazniku..
Zaczęty przez Sonix |
1 Odpowiedzi
3.948 Wyświetleń |
wysłana przez rodger |
|
|
cd error
Zaczęty przez KratekPL |
3 Odpowiedzi
3.726 Wyświetleń |
wysłana przez B E N 8 5 |
|
|
Gumowe dywaniki do X-Type
Zaczęty przez Sonix |
8 Odpowiedzi
9.781 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
|
|
28 Odpowiedzi
24.803 Wyświetleń |
wysłana przez przemeq |
|
|
|
sonda lambda
Zaczęty przez dulot1970 |
2 Odpowiedzi
4.640 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
|
|
Jaki dodatek do paliwa diesla na zimę?
Zaczęty przez kubajag |
10 Odpowiedzi
23.366 Wyświetleń |
wysłana przez kolka |
|
|
Jaki płyn chłodniczy do x'a 2.0D?
Zaczęty przez andrew140785 |
1 Odpowiedzi
3.796 Wyświetleń |
wysłana przez Tajfunek |
|
|
Ile płynu hamulcowego w X-type?
Zaczęty przez andrew140785 |
4 Odpowiedzi
5.089 Wyświetleń |
wysłana przez B E N 8 5 |
|
|
Manualna klimatyzacja
Zaczęty przez lexxus |
4 Odpowiedzi
4.593 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
Co to za wtyczka??
Zaczęty przez natas1 |
10 Odpowiedzi
8.001 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
|
|
Wymiana filtra paliwa 2.0d
Zaczęty przez lexxus |
6 Odpowiedzi
6.152 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
dziwny odgłos
Zaczęty przez dulot1970 |
2 Odpowiedzi
4.280 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta