| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
dziwne urządzenie w kolektorze 3.0 v6
Zaczęty przez pryjom |
2 Odpowiedzi
4.201 Wyświetleń |
wysłana przez pryjom |
|
|
Jakie plusy i minusy w X-Type 2.5
Zaczęty przez Owca1911 |
4 Odpowiedzi
4.068 Wyświetleń |
wysłana przez Owca1911 |
|
|
21 Odpowiedzi
10.721 Wyświetleń |
wysłana przez poTURBOwani |
|
|
|
Pompa hamulcowa do X-a 2.0 D
Zaczęty przez Ikar1964 |
2 Odpowiedzi
3.878 Wyświetleń |
wysłana przez Ikar1964 |
|
|
Gdzie CB Radio w Jagu X-type?
Zaczęty przez maciekd |
3 Odpowiedzi
4.321 Wyświetleń |
wysłana przez predator |
|
|
18 Odpowiedzi
11.229 Wyświetleń |
wysłana przez Innowierca |
|
|
|
POMOZCIE PROSZE
Zaczęty przez patrickgb |
12 Odpowiedzi
8.120 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
Pokrowce do X-typa
Zaczęty przez maciekd |
13 Odpowiedzi
6.711 Wyświetleń |
wysłana przez TYGRYS3 |
|
|
włącza mi się przerywacz obrotów podczas jazdy 2.5 4x4 automat
Zaczęty przez FILIP2K33 |
11 Odpowiedzi
6.966 Wyświetleń |
wysłana przez jaco |
|
|
MAM PROBLEM...
Zaczęty przez patrickgb |
3 Odpowiedzi
3.809 Wyświetleń |
wysłana przez patrickgb |
|
|
swiatlo stopu
Zaczęty przez daniel78 |
1 Odpowiedzi
3.663 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
demontaż przedniego zderzaka
Zaczęty przez koczis |
6 Odpowiedzi
9.403 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
|
|
W jaki sposób zdjąć drewnianą obudowę liczników i przedniego airbagu?
Zaczęty przez lexxus |
7 Odpowiedzi
5.257 Wyświetleń |
wysłana przez Kvasir |
|
|
różnice w automatach 3.0 i 2.5
Zaczęty przez sting86 |
1 Odpowiedzi
3.712 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
problem z autom.skrzynią
Zaczęty przez hiszpann |
2 Odpowiedzi
3.924 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
x-type i duży przebieg
Zaczęty przez oneme |
4 Odpowiedzi
4.467 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
26 Odpowiedzi
14.705 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
|
Zmiana oleju i filtrów.
Zaczęty przez Huckleberry |
7 Odpowiedzi
15.728 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
|
|
Wyciek z układu wspomagania w okolicach pompy.
Zaczęty przez walbor62 |
8 Odpowiedzi
6.973 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
obroty w 2.0d
Zaczęty przez lexxus |
7 Odpowiedzi
5.338 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Włączajacy sie alarm
Zaczęty przez luko_j |
0 Odpowiedzi
5.113 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Przednia szyba
Zaczęty przez luko_j |
11 Odpowiedzi
6.153 Wyświetleń |
wysłana przez rufus1977 |
|
|
Pomocy
Zaczęty przez oktawian99 |
8 Odpowiedzi
5.108 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupi X-TYPA w benzynie
Zaczęty przez 82bialy |
3 Odpowiedzi
5.838 Wyświetleń |
wysłana przez 82bialy |
|
|
33 Odpowiedzi
27.448 Wyświetleń |
wysłana przez abs |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta