Autor Wątek: Gumowe dywaniki do X-Type  (Przeczytany 7171 razy)

Sonix

  • Gość
Gumowe dywaniki do X-Type
« dnia: Luty 27, 2011, 18:18:48 pm »
Witam,
Jakie macie dywaniki do swoich x-typów?
Ja nie miałem żadnych, więc teraz szukam..
Interesują mnie gumowe, najlepiej w kolorze beżowym :)

Nie ma duzego wyboru na allegro..

Znalazłem takie http://allegro.pl/bezowe-dywaniki-gumowe-do-samochodu-i-producent-i1480216097.html
Ale to sa uniwersalne i nie wiem czy po przycięciu bedą pasować..

Stąd moje pytanie..

Pozdrawiam

Tajfunek

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 18:31:15 pm »
Jaguar Nr C2S38989  :)


Sonix

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2011, 18:35:39 pm »
Pewnie z 800zł kosztują :)
No i nie beżowe, takie jak skóra.. ;(
Nie wspominając o tym ze mam ze 150km do Krakowskiego salonu Jaguara :) Tam za kod do radia chcieli 300zl, to aż nie chce pytać ile kosztują dywaniki ;)

Tajfunek

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2011, 18:49:17 pm »

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2011, 12:41:57 pm »
Poprzednio mialem dywaniki bezowe z allegro za 120zlotych, ale nie polecam ich bo latwo sie brudza i dosyc tandetne wykonanie. Oprocz tego otwory pod haczyki uzbrojone w nitowana metalowa obwodke okazaly sie za male, zeby wsadzic haczyk i musialem te nity powywalac kombinerkami. A wiec kicha.
Pytalem w Jaguarze krakowskim, zaproponowali firmowe za okolo 1500zl. No comments.
Ostatnio kupilem gumowe jak na zdjeciu w serwisie Jaguara w Szwajcarii, cena okolo 400zlotych po przeliczeniu na zlotowki. Sa solidne, latwo sie je myje i maja dobrze wycentrowane otwory no i logo nie do zdarcia  ;D. Polecam Ciekawy jestem ile kosztuja w PL, jak kto kupi niech napisze, podejrzewam, ze bedzie ta sama cena.

Artur G.

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2011, 21:48:10 pm »
Ja mam takie  jakie pokazuje w swoim poście tajfunek.  Ale dywanik kierowcy  w  miejscu   podparcia stopy  przy   pedale hamulca  jest  wytarty,  prawie dziura  na  wylot.
Ale są   od  nowości,  jakość   naprawdę  dobra.

Sonix

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2011, 22:54:47 pm »
Poprzednio mialem dywaniki bezowe z allegro za 120zlotych, ale nie polecam ich bo latwo sie brudza i dosyc tandetne wykonanie. Oprocz tego otwory pod haczyki uzbrojone w nitowana metalowa obwodke okazaly sie za male, zeby wsadzic haczyk i musialem te nity powywalac kombinerkami. A wiec kicha.
Pytalem w Jaguarze krakowskim, zaproponowali firmowe za okolo 1500zl. No comments.
Ostatnio kupilem gumowe jak na zdjeciu w serwisie Jaguara w Szwajcarii, cena okolo 400zlotych po przeliczeniu na zlotowki. Sa solidne, latwo sie je myje i maja dobrze wycentrowane otwory no i logo nie do zdarcia  ;D. Polecam Ciekawy jestem ile kosztuja w PL, jak kto kupi niech napisze, podejrzewam, ze bedzie ta sama cena.

To fajna cene Ci w krk zaproponowali hehe..

Nie mowisz przypadkiem o tych?

http://www.adaszo.pl/dywaniki-samochodowe-gumowe-jaguar-xtype-special-p-30543.html

Beżowe też sa, jak klikniesz na link 'Jaguar'

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2011, 11:24:44 am »
Nie nie, cena 1500 byla za oryginalne, welurowe  ????. Te pokazane przeslanym linku to jakies podrobki, bez logo. Uwaga na dziurki pod haczyki mocujace u kierowcy sa dwa haczyki i powinny w dywaniku byc dwie dziurki na wymiar, zeby ciasno haczyk przechodzil. To jest kwestia bezpieczenstwa. Kupisz podrobe z jedna dziurka jak na focie albo bez i bedzie trzeba dziurawic. Uwazam ze te czarne firmowe gumowe sa naprawde OK, bo praktyczne nie przesadnie drogie i mysle, ze starcza na kilka lat, chyba, ze ktos ma ostre obcasy albo ostrogi nosi.  ;D

Sonix

  • Gość
Odp: Gumowe dywaniki do X-Type
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2011, 11:50:53 am »
Nie nie, cena 1500 byla za oryginalne, welurowe  ????. Te pokazane przeslanym linku to jakies podrobki, bez logo. Uwaga na dziurki pod haczyki mocujace u kierowcy sa dwa haczyki i powinny w dywaniku byc dwie dziurki na wymiar, zeby ciasno haczyk przechodzil. To jest kwestia bezpieczenstwa. Kupisz podrobe z jedna dziurka jak na focie albo bez i bedzie trzeba dziurawic. Uwazam ze te czarne firmowe gumowe sa naprawde OK, bo praktyczne nie przesadnie drogie i mysle, ze starcza na kilka lat, chyba, ze ktos ma ostre obcasy albo ostrogi nosi.  ;D

ja pytalem o te co kupiles za 120zl ;)