Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
17 Odpowiedzi
6.119 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
|
|
|
16 Odpowiedzi
5.697 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
Wyciek płynu
Zaczęty przez bbartass |
0 Odpowiedzi
2.438 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
|
|
Sterownik PDC
Zaczęty przez bbartass |
4 Odpowiedzi
2.552 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
|
|
Poziom oleju w skrzyni biegów
Zaczęty przez bbartass |
3 Odpowiedzi
3.824 Wyświetleń |
wysłana przez PeterX |
|
|
Czarny ekran navi błąd C1 50
Zaczęty przez bbartass |
6 Odpowiedzi
3.607 Wyświetleń |
wysłana przez Jack Fender |
|
|
Sterownik PDC
Zaczęty przez bbartass |
2 Odpowiedzi
2.672 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
|
|
Luz na maglownicy
Zaczęty przez bbartass |
1 Odpowiedzi
2.792 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
|
|
Wyciek oleju przy półosi. (X-type 2,5 V6 2005 r)
Zaczęty przez BEAR_77 |
3 Odpowiedzi
2.507 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
skrzynia automat
Zaczęty przez becals |
12 Odpowiedzi
7.348 Wyświetleń |
wysłana przez becals |
|
|
17 Odpowiedzi
9.662 Wyświetleń |
wysłana przez murnie |
|
|
|
Powoli zdycha automat !
Zaczęty przez Bedek |
14 Odpowiedzi
11.277 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
17 Odpowiedzi
14.361 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
|
Górne mocowanie mcphersona
Zaczęty przez Bedek |
8 Odpowiedzi
6.368 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Czyżby to mróz dopadł kota ( P0173, P0174)
Zaczęty przez Bedek |
2 Odpowiedzi
4.067 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
Olej do przedniego "dyfa"
Zaczęty przez Bedek |
1 Odpowiedzi
3.182 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Demontaż nakładki progowej
Zaczęty przez Bedek |
13 Odpowiedzi
7.066 Wyświetleń |
wysłana przez walec |
|
|
Jak to jest z tymi łącznikami
Zaczęty przez Bedek |
1 Odpowiedzi
3.490 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
16 Odpowiedzi
8.269 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
|
Pierwsza jazda i parę pytań !
Zaczęty przez Bedek |
6 Odpowiedzi
10.038 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
Demontaż obrysówki ???
Zaczęty przez Bedek |
1 Odpowiedzi
3.840 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
Problem z odpalaniem 2.0 tdci
Zaczęty przez bedi13 |
11 Odpowiedzi
4.168 Wyświetleń |
wysłana przez bedi13 |
|
|
Nakrętki do alufelg
Zaczęty przez benjamin |
4 Odpowiedzi
5.671 Wyświetleń |
wysłana przez benjamin |
|
|
19 Odpowiedzi
12.439 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
|
16 Odpowiedzi
23.611 Wyświetleń |
wysłana przez JimBest |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta