Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Czerwona kontrolka
Zaczęty przez bart01 |
6 Odpowiedzi
4.219 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
czujnik kąta skrętu
Zaczęty przez bart01 |
13 Odpowiedzi
7.415 Wyświetleń |
wysłana przez anemwalker |
|
|
Problem z nawiewem, radio dotyk
Zaczęty przez bart01 |
0 Odpowiedzi
2.317 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
tuning silnika
Zaczęty przez bart01 |
12 Odpowiedzi
5.602 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
4 Odpowiedzi
3.008 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
|
4x4 , na wstecznym ciągnie tylko tył.
Zaczęty przez bart01 |
1 Odpowiedzi
2.345 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
problem z ABS i ESP
Zaczęty przez bart01 |
1 Odpowiedzi
2.587 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
X TYPE opony
Zaczęty przez bart01 |
2 Odpowiedzi
2.732 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
kontrola trakcji
Zaczęty przez bart01 |
5 Odpowiedzi
5.004 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
Czujnik spalania stukowego
Zaczęty przez bart01 |
1 Odpowiedzi
2.421 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
4 Odpowiedzi
2.726 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
|
Podświetlenie radia
Zaczęty przez bart01 |
6 Odpowiedzi
3.250 Wyświetleń |
wysłana przez SilverAG |
|
|
Lusterko wsteczne (przycisk)
Zaczęty przez bartas83 |
7 Odpowiedzi
7.934 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Spalanie punktowe, chwilowe czy X posiada ta opcje?
Zaczęty przez bartas83 |
10 Odpowiedzi
5.254 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
16 Odpowiedzi
8.838 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
BRAK PRADU PO ODPALENIU
Zaczęty przez bartas83 |
5 Odpowiedzi
4.843 Wyświetleń |
wysłana przez bartas83 |
|
|
Stuki z prawej strony silnika 2.0D
Zaczęty przez bartas83 |
4 Odpowiedzi
3.827 Wyświetleń |
wysłana przez bartas83 |
|
|
x-type 2,2d 2005r
Zaczęty przez bartek |
13 Odpowiedzi
8.883 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
25 Odpowiedzi
12.446 Wyświetleń |
wysłana przez Patricowroc |
|
|
|
wymiana gniazda H1
Zaczęty przez Bartek K |
1 Odpowiedzi
2.679 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Nie reaguje zamek bagaznika
Zaczęty przez Bartek lisiak |
0 Odpowiedzi
2.196 Wyświetleń |
wysłana przez Bartek lisiak |
|
|
Odcięcie mocy
Zaczęty przez Bartek lisiak |
4 Odpowiedzi
2.626 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
X type 3.0 Tempomat nicht verfuegbar
Zaczęty przez Bartek01 |
1 Odpowiedzi
2.368 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Swap na V8
Zaczęty przez Bartek91 |
8 Odpowiedzi
3.906 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Felgi i opony przy obniżeniu?
Zaczęty przez Bartek91 |
0 Odpowiedzi
2.437 Wyświetleń |
wysłana przez Bartek91 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta