Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Piaskowanie progów a okleina zamiast lakiernia
Zaczęty przez andrew140785 |
2 Odpowiedzi
4.026 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Brudne od środka lampy przednie.
Zaczęty przez andrew140785 |
1 Odpowiedzi
3.864 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Uszczelka filtra przeciwpyłkowego
Zaczęty przez andrew140785 |
0 Odpowiedzi
3.786 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Ile płynu hamulcowego w X-type?
Zaczęty przez andrew140785 |
4 Odpowiedzi
5.088 Wyświetleń |
wysłana przez B E N 8 5 |
|
|
Gumy stabilizatora przód.
Zaczęty przez andrew140785 |
11 Odpowiedzi
6.408 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Sterownik wiatraków jaguar x-type.
Zaczęty przez Andriu1206 |
0 Odpowiedzi
2.309 Wyświetleń |
wysłana przez Andriu1206 |
|
|
Demontaż rozrusznika
Zaczęty przez andrzej.k1 |
5 Odpowiedzi
5.672 Wyświetleń |
wysłana przez andrzej.k1 |
|
|
Zużyte gumy tylnego stabilizatora
Zaczęty przez andrzej.k1 |
3 Odpowiedzi
5.855 Wyświetleń |
wysłana przez greggor |
|
|
Zdarte tylne opony od wewnętrznej strony
Zaczęty przez andrzej.k1 « 1 2 » |
16 Odpowiedzi
17.037 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
awaria sprzęgła
Zaczęty przez andrzej.k1 |
1 Odpowiedzi
3.351 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Poszukuję części do Jaga x-type z 2001r. na Śląsku.
Zaczęty przez andrzej1122 |
0 Odpowiedzi
2.661 Wyświetleń |
wysłana przez andrzej1122 |
|
|
2 Odpowiedzi
2.495 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2.274 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.379 Wyświetleń |
wysłana przez Bsat |
|
|
|
Problem z centralnym zamkiem
Zaczęty przez Andrzej74 |
4 Odpowiedzi
2.692 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
3 Odpowiedzi
2.874 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
problem z obrotami 2,0d
Zaczęty przez Andrzej74 |
1 Odpowiedzi
2.434 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
13 Odpowiedzi
5.400 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
|
traci moc podczas jazdy oraz nie chce zapalić!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaczęty przez andrzej79 |
4 Odpowiedzi
4.921 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
x - type : ikona, której sensu nie rozumiem
Zaczęty przez andrzejablonski |
8 Odpowiedzi
4.779 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
wymiana błotnika
Zaczęty przez andrzejablonski |
1 Odpowiedzi
2.366 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
X-Type Nie można wprowadzić kodu do radia System-PIN eingeben
Zaczęty przez andrzejviper |
3 Odpowiedzi
6.275 Wyświetleń |
wysłana przez andrzejviper |
|
|
20 Odpowiedzi
21.927 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
|
Kontrolka świec - kobiece pytanie
Zaczęty przez anexi86 |
1 Odpowiedzi
2.809 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Błąd P0191 x type 3.0 2004 pb/lpg
Zaczęty przez animalove |
5 Odpowiedzi
3.512 Wyświetleń |
wysłana przez animalove |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta