| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
sonda lambda bosch pasuje?
Zaczęty przez jagi75 |
6 Odpowiedzi
4.943 Wyświetleń |
wysłana przez jagi75 |
|
|
Rolka napinacza pompy wody
Zaczęty przez marcinm |
6 Odpowiedzi
4.558 Wyświetleń |
wysłana przez nick0000 |
|
|
P1647: sprzeczne wersje, co to jest?
Zaczęty przez ktr |
6 Odpowiedzi
5.055 Wyświetleń |
wysłana przez ktr |
|
|
6 Odpowiedzi
2.865 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
Uszczelniacz skrzynia-silnik.
Zaczęty przez walbor62 |
6 Odpowiedzi
4.697 Wyświetleń |
wysłana przez walbor62 |
|
|
Drewniana kierownica w x-type
Zaczęty przez lexxus |
6 Odpowiedzi
5.885 Wyświetleń |
wysłana przez Nozobb |
|
|
Migające świece żarowe
Zaczęty przez lexxus |
6 Odpowiedzi
5.102 Wyświetleń |
wysłana przez TYGRYS3 |
|
|
Navi przeróbka jaguar x-type
Zaczęty przez Nabuchonozor |
6 Odpowiedzi
4.552 Wyświetleń |
wysłana przez pawel39 |
|
|
Zakup x-type prośbą o doradzenie
Zaczęty przez legler |
6 Odpowiedzi
3.693 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
kilka pytan o jaguarze xtype
Zaczęty przez jaguartaty |
6 Odpowiedzi
4.395 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Guma stabilizatora - przód
Zaczęty przez teddybear69 |
6 Odpowiedzi
5.870 Wyświetleń |
wysłana przez teddybear69 |
|
|
Nie działa wspomaganie, wysoka temperatura silnika
Zaczęty przez Kojot96 |
6 Odpowiedzi
3.897 Wyświetleń |
wysłana przez Kojot96 |
|
|
ślizgające sprzęgło.
Zaczęty przez PawelPawel1 |
6 Odpowiedzi
3.304 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Moduł parktronic
Zaczęty przez Exstream |
6 Odpowiedzi
6.052 Wyświetleń |
wysłana przez Chytry |
|
|
Piszczy tylnym "zawieszeniu".
Zaczęty przez lucas.lp |
6 Odpowiedzi
4.799 Wyświetleń |
wysłana przez lmxlmxlmx |
|
|
sprężyna amortyzatora
Zaczęty przez J66 |
6 Odpowiedzi
3.330 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Chinka na desce
Zaczęty przez Pirat |
7 Odpowiedzi
5.003 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
2,0d spadek mocy - pomocy
Zaczęty przez Trigojunior |
7 Odpowiedzi
5.206 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Wibracje po zmianie kół na letnie 2.0D
Zaczęty przez andrew140785 |
7 Odpowiedzi
4.728 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Wymiana silnika diesel 2.0 na 2.1 benzyna
Zaczęty przez Iroxer |
7 Odpowiedzi
3.284 Wyświetleń |
wysłana przez Iroxer |
|
|
M P 3 zamiast zmieniarki czy ktos juz cos robil takiego? x type
Zaczęty przez mykmyk1_2004 |
7 Odpowiedzi
5.380 Wyświetleń |
wysłana przez lexxus |
|
|
Kamitalny remont silnika V6 3.0
Zaczęty przez Krystian 1997 |
7 Odpowiedzi
8.220 Wyświetleń |
wysłana przez Grzegorzyk |
|
|
jaki olej silnikowy?
Zaczęty przez LordBaltimore |
7 Odpowiedzi
5.181 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
Wycieraczki???????????
Zaczęty przez martz163 |
7 Odpowiedzi
5.375 Wyświetleń |
wysłana przez Borys X-Type |
|
|
xenon opadł - HELP!
Zaczęty przez pepe_85 |
7 Odpowiedzi
5.173 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta