Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Akumulator do X Type 2.2 diesel
Zaczęty przez Patgor |
7 Odpowiedzi
5.160 Wyświetleń |
wysłana przez Mike_G |
|
|
Problem z pierwszym blokiem cylindrów - wypadanie zapłonów, Check Engine
Zaczęty przez Paster03 |
2 Odpowiedzi
7.058 Wyświetleń |
wysłana przez benjamin |
|
|
Sterownik turbosprężarki 2.0D
Zaczęty przez pape78 |
1 Odpowiedzi
2.695 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
miganie kontrolki świecy żarowej
Zaczęty przez pape78 |
4 Odpowiedzi
4.487 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
otwarty bagażnik
Zaczęty przez Papajstan |
2 Odpowiedzi
2.856 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
10 Odpowiedzi
4.758 Wyświetleń |
wysłana przez KoloRZ |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2.189 Wyświetleń |
wysłana przez Panszybciutki |
|
|
|
4 Odpowiedzi
2.609 Wyświetleń |
wysłana przez Panszybciutki |
|
|
|
Emblemat na maskę x-type
Zaczęty przez PanSlawek |
5 Odpowiedzi
3.685 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Gdzie szukac bezpiecznika f68
Zaczęty przez Panoramix |
3 Odpowiedzi
2.391 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
16 Odpowiedzi
6.917 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
głośniczek czujników parkowania łopatologicznie
Zaczęty przez Panoramix |
4 Odpowiedzi
2.973 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Brak dźwięku w radiu
Zaczęty przez Panoramix |
3 Odpowiedzi
3.011 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Jaki PIN do systemu diagnostycznego
Zaczęty przez Panoramix |
2 Odpowiedzi
2.784 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
Problem z drzwiami kierowcy
Zaczęty przez Panoramix |
1 Odpowiedzi
2.367 Wyświetleń |
wysłana przez Boodzio2 |
|
|
39 Odpowiedzi
26.567 Wyświetleń |
wysłana przez YLD |
|
|
|
jakiej firmy kompresor klimy montowali do x type
Zaczęty przez Panoramix |
1 Odpowiedzi
2.758 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Problem z bocznymi lusterkami
Zaczęty przez Panoramix |
6 Odpowiedzi
3.203 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
górna osłona silnika -problem z mocowaniem
Zaczęty przez Panoramix |
10 Odpowiedzi
3.809 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
4 Odpowiedzi
2.838 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
|
Nawigacja Dotyk nie działa
Zaczęty przez Paki_GD |
2 Odpowiedzi
2.827 Wyświetleń |
wysłana przez Paki_GD |
|
|
Hamulec ręczny a klipery
Zaczęty przez Paki_GD |
3 Odpowiedzi
4.942 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Kot mi zgasł i nie daje się odpalić
Zaczęty przez Paki_GD |
7 Odpowiedzi
6.505 Wyświetleń |
wysłana przez Paki_GD |
|
|
Podsufitka i słupki tylne
Zaczęty przez Paki_GD |
3 Odpowiedzi
2.617 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
33 Odpowiedzi
17.875 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta