Autor Wątek: JAGCAR w Warszawie  (Przeczytany 15913 razy)

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 10, 2012, 11:00:58 am »
jak dla mnie najważniejsze jest umieć przyznać się do błędu i próbować go naprawić... trzeba dać koledze szans na naprawdę błędu  ;)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2012, 11:35:34 am »
Duży szcunek za przyznanie sie do pomyłki i wyjasnienie sytuacji, ten sie popełnia błędówco nic nie robi.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Khamsin1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2012, 12:27:05 pm »
Szacunek :-super

BlackV6

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:38:14 pm »
 :-R :-R :-R brawo za odwagę przyznane się do błędu a to się liczy

ghrh

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2012, 17:20:21 pm »
No więc ja napiszę 2 słowa o swoich doświadczeniach z JagCar.
Kotka mam od ponad roku, Panów z tej firmy poznałem niedługo po zakupie. Do dzisiaj nie mogę im wybaczyć że kasują tylko 300zł za przegląd a nie 800 jak w ASO i do tego robią to dokładniej. To pozwoliłoby mi zaoszczędzić sporo nerwów i kasy później :) No ale mówi się że frycowe trzeba zapłacić.
W każdym razie do dzisiaj jestem u Nich gościem niemal co miesiąc. Zawsze można spokojnie się dogadać przez telefon, doradzą, wyjaśnią. Każdą pracę wyceniają z góry (jak się poprosi) i póki co nie zdarzyło mi się przekroczyć tego budżetu. W sumie wszystko co zrobili od tego momentu zachowuje się bez zarzutu, z dokładnością do tego, że raz jakiejś pokrywy nie dokręcili i musiałem po raz kolejny się pofatygować, żeby to poprawili.
Co do naciągania - raz przyjechałem do nich z lawetą, bo nawalił jakiś przewód od układu chłodzenia. Zrobili na miejscu, skasowali tylko za poświęcony czas, nie próbowali wymieniać chłodnicy ani innych zbędnych rupieci. Innym razem mogli spokojnie powiedzieć że do wymiany jest przekładnia kierownicza - rozebrali, wyczyścili i kotek do dzisiaj bryka.
No i na zakończenie tej laurki - w przyszłym tygodniu Panowie z JagCar będą mi naprawiać autko po stłuczce (jak się historia zakończy we wszystkich aspektach to opiszę na forum wszystkie moje przygody z ubezpieczeniem), razem z innymi drobiazgami, które potrzebuję zrobić planuję u nich zostawić 5k PLN (brutto). To chyba dostateczny dowód zaufania.

Aha, mi JagCar nie płaci, wręcz przeciwnie :)

sebol1975

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2012, 21:51:39 pm »
To i ja dorzucam swoje. Oddałem tam kota na serwis. Było ok, bez szału. Wymiana oleju, sprawdzenie. Tanio
nie było, nie miałem uwag. Ale jak widzę ze szef serwisu ma skłonności do kombinowania, to serdecznie
dziękuje. Ja tam nie wrócę.

Tom

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2012, 15:54:04 pm »
Kolega ghrhstraszne bzdury wypisuje i tym samym szkodzi JagCarowi. Jaki przegląd?, podstawowy okresowy przegląd to wymiana oleju, płynów i filtrów i to kosztuje 300 zł? Jak dokładniej robią ten przegląd więcej oleju naleją, mocniej filtr przykręcą ?
Co to za naprawa i co to za serwis, skoro trzeba jeździć niemal co miesiąc? Z tym naciąganiem też mocno naciągane za takie duperele ASO też nie kasuje, tylko na miejscu pomaga.

Może ghrh nie ma nic wspólnego a może to nowy nick, ale wpis mocno naciągany i w zaden sposób nikomu niepomocny!!!

ghrh

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 15, 2012, 22:26:11 pm »
No więc kolego Tom kulturalnie odpowiem:
- przegląd przed zakupem samochodu
- mój kotek w chwili zakupu wymagał sporej ilości interwencji i sukcesywnie doprowadzam go do stanu idealnego
- jeżeli Twoim zdaniem pozytywna wypowiedź szkodzi to negatywna pomaga?
- koledzy z sekcji śląskiej już mnie poznali w Tarnowskich górach, zapraszam do konsultacji z nimi przed dalszymi zarzutami

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:05:10 pm »
No i sami zobaczcie jakby się przydał dział wspomniany w tym wątku : http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,19463.0.html

Filo

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 22, 2012, 09:35:36 am »
SZACUN?????
Panowie a za co ten szacun???
Za to ze wlasciciel serwisu podszywa sie pod swojego klienta i opisuje jak to go swietnie jego warsztat obsluzyl?
I tylko dla tego ze zostal nakryty na oszustwie sie przyznal.
To jakas kpina i dyskwalifikacja.
A serwisowalem tam samochody... :-thumpdown
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 09:44:01 am wysłana przez Filo »

Jagix

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 22, 2012, 12:31:42 pm »
Witam

Miałem już więcej nie pisać w tym wątku, ale chciałbym zapytać Pana Filipa (użytkownik Filo) czy na prawdę odniósł aż tak złe wrażenie z kontaktu z naszym serwisem.
Wydaje mi się że wszystkie nasze 3 spotkania przebiegały raczej bezproblemowo i wszystko wskazywało na to że był Pan zadowolony z poziomu naszych usług. A tak na prawdę przecież głównie o to w tym wszystkim chodzi.
Ze swojego postępku  :-[ tłumaczyłem się już powyżej , nie po to aby zbierać brawa czy pochwały.

pozdrawiamy serdecznie Jagcar

Filo

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 22, 2012, 14:17:24 pm »
Ależ wręcz przeciwnie dlatego zdziwił mnie fakt Pańskiego , tak wielce nieprzemyślanego zaistnienia na tym forum. Zamiast podjąć profesjonalną polemikę z niezadowolonym klientem, albo nie reagować w ogóle (i ta możliwość, w mojej ocenie byłaby najrozsądniejsza bo jak wszyscy wiemy zawsze znajdzie się ktoś kto krytykuje wszystko z założenia - i to nie jest ocena postu Necronometr bo nie znam sprawy) to Pan pod wplywem wzburzenia robi rzeczy nieprzemyślane. Wzwiązku z tym pozostaje obawa jak często bywa Pan wzburzony w codziennej działalności w warsztacie.
Od serwisu, którego jestem klientem (nota bene wydawaje mi się że nieco więcej razy niż 3 razy - być może z kimś mnie Pan pomylił) , którego ceny są niewiele niższe od cen w serwisach autoryzowanych wymaga się profesjonalizmu zarówno pod względem technicznym jak i obsługi klienta. I do tego w moim przypadku nigdy nie miałem zastrzeżeń a więc odpowiadając na Pańskie pytanie nie odniosłem złego wrażenia z dotychczasowych kontaktów z JAGCAR. Dlatego zastanawiam się po co serwisowi, który ma być alternatywa dla ASO taki marketing i temu właśnie dałem wyraz w poście powyżej.
I pewnie pozostanę Waszym klientem dalej kontynuując ten jak Pan to określił "romans":) ale już z pewną nutką podejżliwości.

Pozdrawiam
Póki co zadowolony klient. ;)

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:52:26 am »
Szkoda że kolega z warsztatu tak głupio się wychylił i nie docenił naszych forumowiczów no i tym samym został "złapany" To dowodzi o profesjonalizmie tego forum i czujności użytkowników - chwała im za to, tym się wyróżnia to forum na tle innych wg. mnie. Natomiast wątek na pewno nie umrze i co raz będa jechać po nim lub bronic faceta - fakt że nie łatwo się przyznać a on to zrobił, no ale tez nie miał wyjścia... co by było gdyby się nie wydało ??? Może żeby wyjść z twarzą niech udzieli jakiegoś super turbo rabatu dla użytkowników forum i tym samym naprawi opinię. Nie mówię tu o 5-10 czy 15 %....taki grzech musi byc odpokutowany !!!!

Jagix

  • Gość
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2012, 15:13:15 pm »
Co do rabatu dla klubowiczów JCP -
Kilka dni temu wysłałem do Administratora naszą propozycję rabatów: na pracę -20% i na zakup części nowych -5%
Niestety nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi , pewnie Administrator nie gada z "grzesznikami"  :)

pozdrawiam
Jagcar

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: JAGCAR w Warszawie
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 23, 2012, 19:03:48 pm »
Ja uważam temat za wyczerpany. Non stop ktoś będzie odgrzewał kotleta i pisał za lub przeciw.
Na chwile obecną temat zamykam.
Przyjedzie Admin z wakacji to dopisze coś od siebie w sprawie rabatów.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996