Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 2004

<< < (6/8) > >>

Zapek:
Choina a skąd masz informacje na temat klimy , mnie wczoraj o niej nie wspomniała ani słowa  >:(
To że element nie wszędzie sa spasowane idealnie to może wpływać też na ta niższą cenę . Jeżeli byłby mechanicznie dobry to takie pierdoły jak nie do końca dobrze spasowane elementy by mnie bardzo nie irytowały.

PS.
W czym Tobie czy innym przeszkadza ilość postów ??????? przecież to jakiś chory wymysł , czy od ilości postów serwery padną , a może rachunki wzrosną ??? :- pojecia

Edytuj ma służyć temu jak chcesz coś poprawić albo rozwinąć daną myśl , jeżeli zaczynam nowy wątek w tym samym temacie to nie widzę sensu edycji posta.
No chyba że chodzi o to żeby sztucznie nie nabijać postów , ale ten zarzut to już całkiem chory by był .

Choina:
Są ogólnie przyjęte zasady netykiety, których należy przestrzegać. Nie tylko u nas na forum, ale w całym internecie. Zasady netykiety wynikają z ogólnych zasad przyzwoitości. Jednym z podpunktów jest zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)... i tyle w temacie.
Chcesz mieć więcej postów? Napisz do Sławka lub Ryana zrobi Ci nawet 9999.

JCPF7777:
Już ja im zrobię 999999999 :)

Jedrzej:
Panowie do brzegu!!! Auto jak widać nie jest zajefajne, trzeba wsiąść w inne i pojechać to oglądać, Choina niezawodnie powiedział to czego oczekiwano, więc teraz tylko przeliczyć ile jest wart uwzględniając jeszcze elektrozawory, zadzwonić do tego serwisu, i albo kupić albo szukać dalej. Jak dalej będzie bita piana, to auto ktoś powinie sprzed nosa jak tego genialnego daimlera szurnietego lewym rogiem, kiedyś, co "zakładałem" mu lampkę od kaszlaka :) auto znikło i był żal.

Zapek:

--- Cytat: Choina w Lipiec 20, 2016, 11:17:23 am ---Są ogólnie przyjęte zasady netykiety, których należy przestrzegać. Nie tylko u nas na forum, ale w całym internecie. Zasady netykiety wynikają z ogólnych zasad przyzwoitości. Jednym z podpunktów jest zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)... i tyle w temacie.
Chcesz mieć więcej postów? Napisz do Sławka lub Ryana zrobi Ci nawet 9999.

--- Koniec cytatu ---
Choina nie rób siary , zwracasz mi uwagę jak bym to robił nagminnie , a zdarzyło mi się to chyba pierwszy raz .
Wiem do czego służy ''edytuj '' i nie musisz mnie pouczać .
I tyla albo aż tyle w temacie.

--- Cytat: Choina w Lipiec 20, 2016, 10:34:38 am ---Klima też nie chula, a jak klima nie chula to nie wiadomo jak z zaworami ogrzewania. 3 rzeczy i o 5.000 w plecy, a brałbym pod uwagę więcej.

--- Koniec cytatu ---

Zapytam jeszcze raz , czy  informację o klimie masz sprawdzoną ?? Pytam bo jeżeli jest tak jak piszesz to może lepiej od razu  go sobie odpuścić i nie jechać oglądać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej