Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 2004

(1/8) > >>

Zapek:


Coś na jego temat ???????? Ja z fotek jestem ślepy jak kret  ;D
Cena bardzo niska jak na XJR-a więc pytam
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-orginalny-xjr-czarny-zadbany-felgi-19-cali-400-km-ID6ytszh.html

Jedrzej:
Kolejne ogłoszenie typu, zbyt piękne żeby było prawdziwe! Moim zdaniem cały robiony, niedokładnie spasowany, aczkolwiek zrobiony dobrze, jeśli działa mechanicznie tak jak wygląda, to sam bym go kupił, mimo że nie podoba mi się otyłość amerykańskiej murzynki uwydatniona tłustymi zderzakami. Przyspieszenie i moc pozwala zapomnieć o wyglądzie. Obejrzyj sprawdź dokładnie, to może być fajny kredens!!!! SZYBKI!!!

Szwagier:
Ja się nie znam ale przed chwilą oglądałem filmik z x350 i tam jakby brak szczeliny między grillem a maską a tu w ogłoszeniu jest i to dość spora? Czy to złudzenie?

Zapek:
Dzwoniłem przed chwilka do kobietki , która zrobiła na mnie zajebiście pozytywne wrażenie. Jest 3 właścicielką w kraju i śmiga nim 2 lata . Jej zdaniem Jaguar ma dwa mankamenty , szyber dach się nie odsuwa i przy ślamazarnej jeździe szarpie delikatnie skrzynia , mówi że przy dynamicznej nie czuć tego wogóle.
Jak jest ze skrzyniami w tych modelach ?????? No i najlepsze , kazała sobie przesłać fotki mojego daimlera i nie wyklucza zamiany.

DUSZMEN:

--- Cytat: zapek w Lipiec 19, 2016, 21:24:41 pm ---Dzwoniłem przed chwilka do kobietki , która zrobiła na mnie zajebiście pozytywne wrażenie. Jest 3 właścicielką w kraju i śmiga nim 2 lata . Jej zdaniem Jaguar ma dwa mankamenty , szyber dach się nie odsuwa i przy ślamazarnej jeździe szarpie delikatnie skrzynia , mówi że przy dynamicznej nie czuć tego wogóle.
Jak jest ze skrzyniami w tych modelach ?????? No i najlepsze , kazała sobie przesłać fotki mojego daimlera i nie wyklucza zamiany.

--- Koniec cytatu ---

Zapek, aż tak Cię wkurzyłem tym moim zakupem? :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej