Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 2004

<< < (2/8) > >>

Jedrzej:
Noooooooo, to jak to wiesz przez teflon, to na miejscu proponuję często mi tu serwowaną meliskę, i oględziny z expertem. Nie ma nic gorszego niż miła kobietka, która  nic nie wie, i ma 400 koni jaga wożącego towar dla zarobku. Być miłym przez tel to jej praca. Była by wredna to woziła by kartofle nie małżeństwa. Troszkię wyłobraźni....

Zapek:

--- Cytuj ---Zapek, aż tak Cię wkurzyłem tym moim zakupem? :P

--- Koniec cytatu ---
No baaa

Jedrzej nie strasz , wydawała się obeznana w temacie . Jaguarparts już zaproponował pomoc przy oględzinach

A jak to jest z tymi chromami na zderzaku , powinny być w R-ce ??????

Jedrzej:
Nie straszę!!! z doświadczenia ostrzegam, miałem takie "kicie" najlepsza była w kielcach od fiesty... No1. Bajer po kolana, lałem jak ją gasiłem pytaniami które udowadniały kity ładowane mi ze szczerością i uśmiechem. JaguarParts moment ogarnie temat. i jeszcze coś ukroicie, chyba że to grat będzie. Zdjęcia są dobre bez ściemy, widać że o nie jest tragedia blacharska, chyba że szkielet będzie poklepany, ale szczerze ... Wątpię, za ładny.

NIE JARAĆ SIĘ, SPOKOJNIE, TO TYLKO STARY KREDENS!!! kasa jest najważniejsza, weź meliskę. hihihi.

Zapek:
Łatwo Ci powiedzieć , żeby się nie jarać .

Tylko boję się trochę tego szarpania na wolnej jeździe , może być  że to tylko olej ale może też być skrzynia do wymiany .

Jedrzej:
Jasno i na temat, bez sciemy, zakładaj że kupujesz furę ze skrzynia i deklem suwanym do wymiany, w całości, dowiedz się ile taka impreza kosztuje, jeżeli koszt warsztatowy wciąż będzie adekwatny do ceny takiego samego sprawnego to bierz, jeśli nie to się nie opłaca. A jeżeli naprawisz dekiel wkrętakiem bo spadła wtyczka, a skrzynię szwagier smsem, to jesteś zarobiony, i wtedy się jaraj!

a teraz zamiast meliska z wódką.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej