Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 2004

<< < (3/8) > >>

DUSZMEN:
Założenie Jędrzeja jak najbardziej dobre ale zazwyczaj to sterownik elektroniczny który kosztuje około 1000 zeta. Do zrobienia w Kielcowie Zapek. A co do chromów to ja tam świeżak ale w XJR to chyba nie było  :-trudno

Szwagier:

--- Cytat: Jedrzej w Lipiec 19, 2016, 22:14:38 pm ---Jasno i na temat, bez sciemy, zakładaj że kupujesz furę ze skrzynia i deklem suwanym do wymiany, w całości, dowiedz się ile taka impreza kosztuje, jeżeli koszt warsztatowy wciąż będzie adekwatny do ceny takiego samego sprawnego to bierz, jeśli nie to się nie opłaca. A jeżeli naprawisz dekiel wkrętakiem bo spadła wtyczka, a skrzynię szwagier smsem, to jesteś zarobiony, i wtedy się jaraj!

a teraz zamiast meliska z wódką.

--- Koniec cytatu ---
Hihi dobre Automat-doractwo 24h/24h online ;D
Może być od skrzyni albo i nie :)
Np wypadanie zapłonu ;) podobny objaw będzie, jedźcie tam i pomolestujcie trochę kota na odcinku 40-50km już jak się wszystko dobrze rozgrzeje sprawdź pracę silnika na wolnych obrotach ma idealnie równo pracować bez turbulencji żadnych i zrób test wrzuć D i puść hamulec bez dodawania gazu i obserwuj co się dzieje z autem czy ciągnie odrazu zanim jeszcze trzymasz nogę na hamulcu i jak długo jedzie bez dodawania gazu czy po jakimś czasie zwalnia to samo na R bądź czujny , może to być owszem sterowanie ale też i konwerter, zle ciśnienie(czujnik pompy albo sama pompa) jak i uszkodzenia mechaniczne w samej skrzyni tu już serwis

p123:
Hej,
A o co chodzi z tym :  "nie żaden pakiet 400KM na kompresorze" ?
Słowo daję, nie wiem.
Piotr

Jedrzej:
Choina... popatrz na to. Ty znasz te drobiazgi na pamięć.

Pakiet taki jak np. AMG z wyglądu czad, a silnik z mojej beczki 56 koni. albo Pakiet M a bmw dizel.

Zapek:
Choina coś od siebie na pewno dorzuci , tylko musi być przy kompie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej