Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 2004

<< < (5/8) > >>

RyanDriver:
Nie, szarpie przy przerzucaniu z jedynki na wyższy bieg  i z powrotem, a było tam już dużo wymieniane.
Nie potrafili zaprogramować skrzyni, ale to jeszcze jak ARU go miał.

Szwagier:
Ryan czyli 1-2 ( wiążą się tzn nie wyrzuci jedynki do końca a zapina drugi bieg stąd szarpnięcie) w czasie jazdy mi to podchodzi sterowanie skrzyni, a to programowanie skrzyni to jak wyglądało i czemu służyć miało?( Coś w rodzaju adaptacji skrzyni po rozlaczeniu akumulatora?)
Te dwa zawory niech Ci sprawdzą jeśli mowa o ZF6HP26

gonzo7:
Od pojawienia się ogłoszenia w 3 dni cena spadła z 30.800 na 28.800zł.
Ramki tablic są z Landserwisu więc zapytaj czy faktycznie był serwisowany w Wieliczce i co oni na to szarpanie skrzyni.
Jeśli był tam robiony zapewnie była mówiona właścicielce kwota startowa od której wezmą się chłopaki do roboty.

Choina:
Na wstępie chciałem prosić Zapka i Szwagra oraz innych o korzystanie z opcji "modyfikuj" znajdującej się w prawym górnym rogu wypowiedzi. Nie piszemy posta pod postem, tylko edytujemy ostatni post. Po takiej edycji osobie zainteresowanej tematem wyświetli się jako nowa wiadomość lub jeśli ktoś ma włączoną funkcję powiadamiania o nowej wiadomości na maila również otrzyma taką wiadomość. Nie nabijamy postów.

Odnośnie auta nie tylko szyber i skrzynia nie działa (na oleju się nie skończy). Klima też nie chula, a jak klima nie chula to nie wiadomo jak z zaworami ogrzewania. 3 rzeczy i o 5.000 w plecy, a brałbym pod uwagę więcej. Brak dokumentów na potwierdzenie przebiegu. Złe spasowanie paru elementów nadwozia (ciekawe co jest powodem) i ta prawa strona. Ciekawe czy słupek nie ucierpiał.

Szwagier:
Choina przyjąłem do wiadomości i obiecuje poprawę   :-super

Odnośnie tej klimy fakt i nie tylko elektrozawory( oby tak było), ostatnio kumpel nieświadomy że wentylator nie działa zarżnął tym kompresor klimatyzacji w golfie IV koszt naprawy 3000pln( nowa sprężarka, chłodnica, czyszczenie układu z opilkow itd) także klima może okazać się również miną

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej