Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Nie zamyka się klapka wlewu paliwa
Zaczęty przez pablo87 |
4 Odpowiedzi
3.191 Wyświetleń |
wysłana przez Jedrzej |
|
|
8 Odpowiedzi
4.287 Wyświetleń |
wysłana przez pablo87 |
|
|
|
Ciężej działająca kierownica / ocierająca kierownica
Zaczęty przez pablo87 |
4 Odpowiedzi
2.572 Wyświetleń |
wysłana przez Zdrapciooh |
|
|
Engine colant low
Zaczęty przez pablo87 |
13 Odpowiedzi
5.469 Wyświetleń |
wysłana przez pablo87 |
|
|
Wahacz tył góra
Zaczęty przez Pablo78 |
8 Odpowiedzi
3.231 Wyświetleń |
wysłana przez Pablo78 |
|
|
Słabe hamulce
Zaczęty przez Pablo78 |
4 Odpowiedzi
2.566 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Pompa wody
Zaczęty przez Pablo78 |
3 Odpowiedzi
2.497 Wyświetleń |
wysłana przez Pablo78 |
|
|
Trzęsie kierownicą
Zaczęty przez Pablo78 |
3 Odpowiedzi
2.455 Wyświetleń |
wysłana przez Wentyl |
|
|
Spryskiwacze przedniej szyby problem
Zaczęty przez Pablo78 |
3 Odpowiedzi
2.482 Wyświetleń |
wysłana przez pospolity |
|
|
Wentylator chłodnicy
Zaczęty przez Pablo78 |
0 Odpowiedzi
2.363 Wyświetleń |
wysłana przez Pablo78 |
|
|
Fuel komputer data error
Zaczęty przez Pablo78 |
3 Odpowiedzi
2.323 Wyświetleń |
wysłana przez mero2 |
|
|
Dziurawy wlew paliwa
Zaczęty przez Pablo78 |
0 Odpowiedzi
2.097 Wyświetleń |
wysłana przez Pablo78 |
|
|
Parking break brak ręcznego
Zaczęty przez Pablo78 |
10 Odpowiedzi
3.405 Wyświetleń |
wysłana przez Pablo78 |
|
|
Centralny zamek
Zaczęty przez Pablo78 |
1 Odpowiedzi
2.324 Wyświetleń |
wysłana przez mwoznyuci |
|
|
99/100 L - spalanie
Zaczęty przez pablitto |
14 Odpowiedzi
10.820 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
Trzeszczy przy skrętach i lekkich wybojach jak sprężyny w starym łóżku :P
Zaczęty przez pablitto |
13 Odpowiedzi
7.215 Wyświetleń |
wysłana przez Grzegorz_K |
|
|
15 Odpowiedzi
11.103 Wyświetleń |
wysłana przez mario0906 |
|
|
|
Rwanie w automacie przy zmienie biegu na R lub D.
Zaczęty przez pablitto |
9 Odpowiedzi
7.370 Wyświetleń |
wysłana przez soprano |
|
|
Wymiana uszczelek głowicy - pytanie
Zaczęty przez pablitto |
5 Odpowiedzi
3.775 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
20 Odpowiedzi
11.704 Wyświetleń |
wysłana przez robertth |
|
|
|
36 Odpowiedzi
12.422 Wyświetleń |
wysłana przez krystian377 |
|
|
|
15 Odpowiedzi
14.906 Wyświetleń |
wysłana przez Zdrapciooh |
|
|
|
Czy wymienialiście EGR w 2.7 ?
Zaczęty przez p123 |
5 Odpowiedzi
3.756 Wyświetleń |
wysłana przez p123 |
|
|
Półosie osłony
Zaczęty przez osjane |
0 Odpowiedzi
3.037 Wyświetleń |
wysłana przez osjane |
|
|
Wymiana paska 3.0 s-type
Zaczęty przez osjane |
6 Odpowiedzi
5.694 Wyświetleń |
wysłana przez gravi |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta