Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
34 Odpowiedzi
25.655 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
|
włącza mi się przerywacz obrotów podczas jazdy 2.5 4x4 automat
Zaczęty przez FILIP2K33 |
11 Odpowiedzi
6.966 Wyświetleń |
wysłana przez jaco |
|
|
podszybie preoblem
Zaczęty przez filip90 |
3 Odpowiedzi
2.832 Wyświetleń |
wysłana przez assinge |
|
|
15 Odpowiedzi
6.000 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
|
czujnik temperatury zewnetrznej
Zaczęty przez filip90 |
10 Odpowiedzi
5.287 Wyświetleń |
wysłana przez filip90 |
|
|
Problem z klimatyzacja Jaguar X-Type 3.0
Zaczęty przez FilipZet |
3 Odpowiedzi
2.916 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
Wygłuszanie drzwi
Zaczęty przez Fiorino |
2 Odpowiedzi
3.388 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Modyfikacja audio (wygłuszenie drzwi, zmiana głośników itp.) - pytania
Zaczęty przez Fiorino |
3 Odpowiedzi
4.002 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
17 Odpowiedzi
12.537 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
|
X-Type - śruby zawieszenia tył
Zaczęty przez Fiorino |
8 Odpowiedzi
5.747 Wyświetleń |
wysłana przez ktulu |
|
|
17 Odpowiedzi
9.765 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
|
2.0D - sprawdzenie pompy wtryskowej i turbiny
Zaczęty przez Fiorino |
3 Odpowiedzi
5.540 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
2.0D - pompa wspomagania ukł. kierowniczego
Zaczęty przez Fiorino |
0 Odpowiedzi
2.989 Wyświetleń |
wysłana przez Fiorino |
|
|
Turbina - do regeneracji?
Zaczęty przez Fiorino |
6 Odpowiedzi
4.118 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Przewód wspomagania X-Type 2.0D
Zaczęty przez Fiorino |
1 Odpowiedzi
2.800 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
15 Odpowiedzi
7.560 Wyświetleń |
wysłana przez RyanDriver |
|
|
|
Przeprowadzenie kabla z komory do bagażnika
Zaczęty przez Fiorino |
6 Odpowiedzi
3.323 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Parę pytań odnośnie nowego nabytku - kombi 2.0D
Zaczęty przez Fiorino |
14 Odpowiedzi
8.482 Wyświetleń |
wysłana przez fazi999 |
|
|
Opony typu Run FLat, RSC - Opinie.
Zaczęty przez Fishman |
6 Odpowiedzi
9.425 Wyświetleń |
wysłana przez Zienek |
|
|
Wydech podkreslajacy brzmienie, ale nie męczący
Zaczęty przez fkuzi555 |
5 Odpowiedzi
3.452 Wyświetleń |
wysłana przez fkuzi555 |
|
|
3.0 V6 - dojechał i nie ruszył. Możliwa przyczyna?
Zaczęty przez fkuzi555 |
1 Odpowiedzi
2.779 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Wymiana świec X-Type 2.1 pytanie
Zaczęty przez Flin100n |
1 Odpowiedzi
3.751 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
2 Odpowiedzi
2.347 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
szarpie i bulgocze
Zaczęty przez fofor |
6 Odpowiedzi
5.144 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
64 Odpowiedzi
26.719 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta