Temat / Zaczęty przez |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
demontaż czujnika parktronica tył
Zaczęty przez kolo |
7 Odpowiedzi
5.059 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Demontaz przedniej ogrzewanej szyby
Zaczęty przez seba190 |
5 Odpowiedzi
3.056 Wyświetleń |
wysłana przez Skiciu |
|
|
8 Odpowiedzi
3.345 Wyświetleń |
wysłana przez Mski |
|
|
|
Dekielki do felg
Zaczęty przez Wisnia22 |
2 Odpowiedzi
2.802 Wyświetleń |
wysłana przez najkon |
|
|
Dekielek
Zaczęty przez Lucky |
7 Odpowiedzi
5.552 Wyświetleń |
wysłana przez Lucky |
|
|
Decoder VIN
Zaczęty przez bobibmw |
4 Odpowiedzi
25.245 Wyświetleń |
wysłana przez JimBest |
|
|
Czyżby to mróz dopadł kota ( P0173, P0174)
Zaczęty przez Bedek |
2 Odpowiedzi
4.079 Wyświetleń |
wysłana przez Bedek |
|
|
Czyszczenie wewnątrz przednich reflektorów
Zaczęty przez Rob_W |
7 Odpowiedzi
4.488 Wyświetleń |
wysłana przez Rob_W |
|
|
Czyszczenie nagrzewnicy
Zaczęty przez lolnik904 |
2 Odpowiedzi
2.622 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Czyszczenie kloszy od środka
Zaczęty przez sztandi7 |
8 Odpowiedzi
3.209 Wyświetleń |
wysłana przez seba190 |
|
|
czyszczenie jasnych plastików w X-typie
Zaczęty przez sanchez |
9 Odpowiedzi
9.255 Wyświetleń |
wysłana przez sanchez |
|
|
21 Odpowiedzi
15.575 Wyświetleń |
wysłana przez maksiu |
|
|
|
Czysta moc z akku
Zaczęty przez Hannibal |
4 Odpowiedzi
3.425 Wyświetleń |
wysłana przez Hannibal |
|
|
7 Odpowiedzi
5.772 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2.286 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
|
Czy X-type 4x4 w manualu można zapalić na tgz. pych ?
Zaczęty przez wkwojtek |
13 Odpowiedzi
7.259 Wyświetleń |
wysłana przez ktulu |
|
|
czy x type ma automatycznie skladane lusterka?
Zaczęty przez pablo |
3 Odpowiedzi
7.136 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
Czy wymiana sondy lambda jest prościutka?
Zaczęty przez lucas.lp |
1 Odpowiedzi
3.174 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Czy wejdą felgi 18 z oponami 265/35/18 ??
Zaczęty przez lexxus |
10 Odpowiedzi
5.793 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
83 Odpowiedzi
63.870 Wyświetleń |
wysłana przez KocurX |
|
|
|
79 Odpowiedzi
45.523 Wyświetleń |
wysłana przez Artek123 |
|
|
|
Czy warto kupic X-a BEZ DSC......?
Zaczęty przez domino |
13 Odpowiedzi
9.195 Wyświetleń |
wysłana przez domino |
|
|
20 Odpowiedzi
6.617 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
|
Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
Zaczęty przez emes101 |
4 Odpowiedzi
2.864 Wyświetleń |
wysłana przez emes101 |
|
|
Czy trzeba rozbierać drzwi, żeby dostać się do klamki?
Zaczęty przez MsSolton |
3 Odpowiedzi
4.240 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta