Autor Wątek: Czysta moc z akku  (Przeczytany 1579 razy)

Hannibal

  • Gość
Czysta moc z akku
« dnia: Marzec 23, 2016, 13:21:41 pm »
Chłopaki, mam pytanie, muszę się przedostać grubszym kablem z aku do kabiny bo chcę zamontować wzmacniacz, tylko nie mam tyle wiedzy co trzeba.

Istnieją jakieś kable mocowe seryjnie montowane do X-Type'a, który miał tylko standardowy CD-Player bez żadnych większych systemów ą ę? Ew. jak najlepiej przeprowadzać kabel z części silnikowej do kabiny? Jak tą górną pokrywę deski rozdzielczej ściągnąć?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Czysta moc z akku
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2016, 13:24:05 pm »
Puszczasz kabel tędy co oryginalne lecą przez ścianę grodziową. Później wywalasz plastik progowe te wewnątrz auta i wiązka jest pod wykładziną i tamtędy też puszczasz. Gdzieś był taki temat, tam chyba opisane było jak sobie ogarnął to forumowicz
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Hannibal

  • Gość
Odp: Czysta moc z akku
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2016, 13:38:00 pm »
Puszczasz kabel tędy co oryginalne lecą przez ścianę grodziową. Później wywalasz plastik progowe te wewnątrz auta i wiązka jest pod wykładziną i tamtędy też puszczasz. Gdzieś był taki temat, tam chyba opisane było jak sobie ogarnął to forumowicz

Właśnie o to chodzi że nic chyba tam przez tą dziurę w ścianie grodziowej nie przeprowadzę... za mało miejsca. Który plastik wewnątrz auta wywalam? Potrzebowałbym większej ilości informacji :)

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Czysta moc z akku
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2016, 13:58:55 pm »
Jak drzwi otworzysz to masz plastikowe nakładki. Zdejmujesz je, odchylasz wykładzinę i jest wiązka idąca od machy do bagażnika
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Hannibal

  • Gość
Odp: Czysta moc z akku
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2016, 14:09:27 pm »
Jak drzwi otworzysz to masz plastikowe nakładki. Zdejmujesz je, odchylasz wykładzinę i jest wiązka idąca od machy do bagażnika
Rozumiem z lewej strony?