Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Serwo LHD a RHD zamienność.
Zaczęty przez eMWuGSM |
8 Odpowiedzi
6.298 Wyświetleń |
wysłana przez staszek |
|
|
Kody błędów X-Type (Kody z licznika)
Zaczęty przez eMWuGSM |
5 Odpowiedzi
7.859 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
2.0D Dziwne kody błędów ECU
Zaczęty przez eMWuGSM |
9 Odpowiedzi
11.075 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Zmiana na lift MY08 (zderzaki, grill)
Zaczęty przez eMWuGSM |
14 Odpowiedzi
11.759 Wyświetleń |
wysłana przez Jaguar Parts |
|
|
O spalaniu z innej strony 2.0D, takie moje podsumowanie.
Zaczęty przez eMWuGSM |
5 Odpowiedzi
4.651 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
Czy istnieje program typu Microcat /ECAT / ETIS do Jaguara?
Zaczęty przez eMWuGSM |
6 Odpowiedzi
7.054 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Napinacz paska wieloklinowego / osprzętu 2.0D.
Zaczęty przez eMWuGSM |
0 Odpowiedzi
3.587 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Zderzak przedni 2001 a 2005 lub benzyna a diesel?
Zaczęty przez eMWuGSM |
11 Odpowiedzi
6.143 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
"Sztywne" koło zamachowe X-Type 2.0D
Zaczęty przez eMWuGSM |
5 Odpowiedzi
6.149 Wyświetleń |
wysłana przez adamuk77 |
|
|
16 Odpowiedzi
12.903 Wyświetleń |
wysłana przez Sonix |
|
|
|
SWAP 2.0D (2004.5) -> 2.2D (2006.5)
Zaczęty przez eMWuGSM |
2 Odpowiedzi
3.432 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Kodowanie GEM X-Type 2004
Zaczęty przez eMWuGSM |
13 Odpowiedzi
10.699 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Uszczelniacz półosi długiej (prawej) X-Type 2.0D
Zaczęty przez eMWuGSM |
1 Odpowiedzi
4.933 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Zamienność kierownicy i poduszki X-Type 02 i 05
Zaczęty przez eMWuGSM |
3 Odpowiedzi
4.243 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
pomocy.. skrzynia nie redukuje na niższe biegi:(
Zaczęty przez emisia2010 |
2 Odpowiedzi
4.411 Wyświetleń |
wysłana przez emisia2010 |
|
|
zegary czasami nie działają; (
Zaczęty przez eminem6305 |
2 Odpowiedzi
2.973 Wyświetleń |
wysłana przez eminem6305 |
|
|
15 Odpowiedzi
8.443 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
|
zmiana navi; )
Zaczęty przez eminem6305 |
5 Odpowiedzi
3.245 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
18 Odpowiedzi
9.523 Wyświetleń |
wysłana przez eminem6305 |
|
|
|
nowe zawieszenie
Zaczęty przez eminem6305 |
8 Odpowiedzi
4.017 Wyświetleń |
wysłana przez lukasz_slask |
|
|
średnia spalania x-type 3.0 v6
Zaczęty przez eminem6305 |
3 Odpowiedzi
3.066 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
turbo w jagu 3.0
Zaczęty przez eminem6305 |
14 Odpowiedzi
7.269 Wyświetleń |
wysłana przez Rune |
|
|
wzmacniacz do x-typa
Zaczęty przez eminem6305 |
0 Odpowiedzi
2.606 Wyświetleń |
wysłana przez eminem6305 |
|
|
upgrade audio do wersji premium
Zaczęty przez eminem6305 |
0 Odpowiedzi
3.011 Wyświetleń |
wysłana przez eminem6305 |
|
|
więcej mocy w kocie 3.0 v6
Zaczęty przez eminem6305 |
7 Odpowiedzi
6.154 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta