| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Koło dwumasowe w x-type 2.0 Diesel
Zaczęty przez kubus66622 |
8 Odpowiedzi
6.190 Wyświetleń |
wysłana przez Jacob |
|
|
Górne mocowanie mcphersona
Zaczęty przez Bedek |
8 Odpowiedzi
6.387 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Kostka OBD II X type 2004 D
Zaczęty przez 2hs |
8 Odpowiedzi
5.061 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
napis na wyświetlaczu w liczniku X-type 2.0D
Zaczęty przez zp_west |
8 Odpowiedzi
8.030 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Jak wymienić gumy stabiliztora przód?
Zaczęty przez Kocur666 |
8 Odpowiedzi
4.326 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Schemat zawieszenia
Zaczęty przez jaco |
8 Odpowiedzi
7.172 Wyświetleń |
wysłana przez jaco |
|
|
Czujnik w listwie?
Zaczęty przez Vovapl |
8 Odpowiedzi
4.622 Wyświetleń |
wysłana przez bobusiek |
|
|
szum przy dodawaniu gazu
Zaczęty przez sytka |
8 Odpowiedzi
7.369 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
Co zrobić, gdy urwie się regulacja wysokości lampy
Zaczęty przez Innowierca |
8 Odpowiedzi
12.029 Wyświetleń |
wysłana przez Marko |
|
|
zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
Zaczęty przez ktr |
8 Odpowiedzi
4.662 Wyświetleń |
wysłana przez Konradop |
|
|
P1229 tryb awaryjny, obroty maks. 2000, szarpie
Zaczęty przez LillaMy |
8 Odpowiedzi
4.088 Wyświetleń |
wysłana przez LillaMy |
|
|
8 Odpowiedzi
5.115 Wyświetleń |
wysłana przez SilverAG |
|
|
|
czy felga R18' 245/40 będzie pasowała do x-type...?
Zaczęty przez zp_west |
8 Odpowiedzi
6.472 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
strzelający korek plynu chlodniczego 2.1 v6
Zaczęty przez ostr |
8 Odpowiedzi
3.971 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
x type 2.0d nierowna praca silnika
Zaczęty przez pedropolski |
8 Odpowiedzi
6.997 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Problemow z zapalaniem 2.0D ciag dalszy.
Zaczęty przez Kocour |
8 Odpowiedzi
5.946 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
|
|
Klekot w sprzęgle, Xtype 2.0D
Zaczęty przez Huckleberry |
8 Odpowiedzi
5.498 Wyświetleń |
wysłana przez Huckleberry |
|
|
Reflektor- problem
Zaczęty przez J66 |
8 Odpowiedzi
3.680 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Panewki Glyco
Zaczęty przez Szakalini |
8 Odpowiedzi
4.269 Wyświetleń |
wysłana przez Szakalini |
|
|
CO2 w ukladzie chlodzenia
Zaczęty przez NorbertN |
8 Odpowiedzi
6.384 Wyświetleń |
wysłana przez pablo21 |
|
|
Trzęsie autem 2.0D
Zaczęty przez krzys369 |
8 Odpowiedzi
4.591 Wyświetleń |
wysłana przez krzys369 |
|
|
Gearbox Fault, ABS, P1637
Zaczęty przez zadek07 |
8 Odpowiedzi
7.686 Wyświetleń |
wysłana przez RPZ |
|
|
System PIN
Zaczęty przez RPZ |
8 Odpowiedzi
7.435 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Problem z spalaniem 2.0D
Zaczęty przez hadriano |
8 Odpowiedzi
5.429 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
|
|
x-type czy accord 7gen
Zaczęty przez demonobiker |
8 Odpowiedzi
4.288 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta