| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
x300 4.0 Co to jest?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
9 Odpowiedzi
4.459 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
x300 tylne chlapacze?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.159 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
16 Odpowiedzi
10.915 Wyświetleń |
wysłana przez pablo21 |
|
|
|
Dzwiny dźwięk pod maską x308
Zaczęty przez Krzysio7890 |
6 Odpowiedzi
3.754 Wyświetleń |
wysłana przez Krzysio7890 |
|
|
X308 Łączniki przedniego stabilizatora
Zaczęty przez Tom |
3 Odpowiedzi
2.799 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Mój Double Six nie zawsze pali na P
Zaczęty przez yaso007 |
7 Odpowiedzi
3.890 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Daimler tajemniczy przycisk ????????
Zaczęty przez Zapek |
12 Odpowiedzi
5.165 Wyświetleń |
wysłana przez TYGRYS3 |
|
|
supercharger do xj6 sport
Zaczęty przez Ksion¿e |
7 Odpowiedzi
4.664 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
24 Odpowiedzi
13.430 Wyświetleń |
wysłana przez maxx30gda |
|
|
|
[x308] złącze OBD
Zaczęty przez Feler |
1 Odpowiedzi
3.680 Wyświetleń |
wysłana przez pablo21 |
|
|
problem z komputerem
Zaczęty przez robert316 |
0 Odpowiedzi
2.714 Wyświetleń |
wysłana przez robert316 |
|
|
Daimler ????????????
Zaczęty przez Zapek |
10 Odpowiedzi
4.303 Wyświetleń |
wysłana przez Zapek |
|
|
Problem z temperatura silnika
Zaczęty przez booschmen |
11 Odpowiedzi
5.899 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
świece
Zaczęty przez Tom |
1 Odpowiedzi
2.866 Wyświetleń |
wysłana przez ytp |
|
|
XJ8 4,0 - Zimny cięzko odpala
Zaczęty przez DJ Krystian |
3 Odpowiedzi
3.076 Wyświetleń |
wysłana przez DJ Krystian |
|
|
Łożyska tył x 300 - wymiana.
Zaczęty przez judzin1 |
1 Odpowiedzi
3.140 Wyświetleń |
wysłana przez MaciekS |
|
|
automatyczna skrzynia XJ8 4.0 V8 1999
Zaczęty przez alex2008 |
2 Odpowiedzi
3.215 Wyświetleń |
wysłana przez Oktawian80 |
|
|
Czujnik poziomu płynu hamulcowego.
Zaczęty przez maxx30gda |
5 Odpowiedzi
5.096 Wyświetleń |
wysłana przez maxx30gda |
|
|
Gdzie jest bezpiecznik od zapalniczki?
Zaczęty przez marcin_sm1 |
4 Odpowiedzi
5.470 Wyświetleń |
wysłana przez marcin_sm1 |
|
|
Mój pierwszy kot xj8 3.2 98'
Zaczęty przez pawel1404 |
9 Odpowiedzi
5.588 Wyświetleń |
wysłana przez pawel1404 |
|
|
XJ8 X308 3.2L 1999r. - pytanie o spalanie
Zaczęty przez abyss |
8 Odpowiedzi
8.969 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
opinia o xj supercharge
Zaczęty przez daniel78 |
1 Odpowiedzi
3.100 Wyświetleń |
wysłana przez tomz |
|
|
roznice w wersjach
Zaczęty przez daniel78 |
1 Odpowiedzi
2.994 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Problem z ABS-em
Zaczęty przez MKocial |
6 Odpowiedzi
3.673 Wyświetleń |
wysłana przez MKocial |
|
|
Pomoc przy doborze felg.
Zaczęty przez Piotrek3.2 |
0 Odpowiedzi
2.794 Wyświetleń |
wysłana przez Piotrek3.2 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta