Autor Wątek: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?  (Przeczytany 336883 razy)

bakielita

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 20, 2011, 19:33:23 pm »
Centralnie nic , jak dla mnie Jaguar jest to klasa prowadzenia tego samochodu , plynnosc zmiany biegow , zrywnosc , juz nie mowiac o sylwetce , jest niesamowita zwraca uwage przechodnia czy kolegi na swiatlach stojacym w innym aucie, czasmi nawet drozszym ale nie takim . Jaguar nie ma porownania jedyny w swoim rodzaju.Teraz jezdze X-typem chcialem cos nowszego ale wczesniej bylem posiadaczem XJ3 , balem sie kolosalnej roznicy i utraty tego czegos.Ale sie okazuje ze Jag to Jag, ma cos w sobie . I ten pomruk silnika , hmmmmmmmm.
Kocham go!!!

Pirat

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 22, 2011, 20:00:16 pm »
Akcja naprawcza X-type 2.2 diesel nie wyłączający się tempomat :o :o

ktr

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 28, 2011, 12:26:04 pm »
Lecą łączniki drążka stabilizatora z tyłu. Ale na szczęście można kupić dobrej firmy poniżej 100 zł za sztukę:)

Trzeszczą fotele, najczęściej przedni pasażera. Reflektory nie świecą, więc po nocy lepiej nie jeździć.

BlackV6

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 05, 2011, 17:13:46 pm »
ktr łączniki właśnie wymieniam  z tym się zgodzę ale za cholerę nie wiem o co chodzi z fotelami :D

Killer_su

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 22, 2012, 22:17:15 pm »
A mnie najbardziej wkurza brak możliwości włączenia radia bez przekręcenia kluczyka.
Zawsze muszę pasażerowi zostawiać kluczy kiedy wysiadam.
To pierwszy taki samochód jaki w życiu widziałem - w Mondeo nie ma tego problemu  :-super
Wersja '09 z navi.

Bullteriersfan

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 29, 2012, 20:08:56 pm »
Jak dla mnie wkorzajace są przednie lampy świeca jak chcą i gdzie chcą od strony kierowcy lampa sieci totalnie w dół a przyczyna jest wkład wenatrz łamy ktory jest luzny

BlackV6

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 30, 2012, 11:39:17 am »
stary temat ,połamane zatrzaski ,i pewnie też regulacje ,na forum Zadek07 się tym zajmuje ,

Rest

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 22, 2012, 16:00:14 pm »
co mnie wkurza najbardziej? niektóre usterki. drobne bo drobne ale wkurzają, bo trzeba załatwiać części, jechać do serwisu etc. dzisiaj np. stałem się szczęśliwym posiadaczem takich oto łączników stabilizatora, jadę zaraz do serwisu montować

Sumo

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 29, 2012, 00:33:09 am »
Mnie denerwuje w sumie tylko te zmienianie żarówek bo nie mogę tam wsadzić łapy
Przydałby się większy zbiornik paliwa bo wjeżdżanie na stacje co 500 km przy 3.0 jest trochę irytujące
Brak chwilowego spalania
Mało miejsca z tyłu ( ogólnie mam to gdzieś bo jestem kierowcą :p ale by się przydało)
W panelu dotykowym przydałoby się wejście usb i odczyt mp3 i skoro już jest to dvd do navi to mogłoby czytać także coś innego niż tą 1 płytę
I to byłoby w sumie wszystko

macko84

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 29, 2012, 19:40:59 pm »
A mnie denerwuje tylko to ze jak patrze na x'a to wydaje mi sie ze to takie xj dla mas :) ale zaraz pocieszam sie jak cos mi sie zepsuje to nie placze u mechanika tylko ciesze sie jak uslysze....a to to mozemy z mondeo wsadzic...hehehehehe.

Offline Paki_GD

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 03, 2012, 20:47:20 pm »
    .Mnie trochę męczy długi czas odparowania szyby przedniej, nawiewy szyby (plastikowe długie elementy) luzują się z czasem i terkoczą od wibracji.
    Skrzypiące zawieszenie, zwłaszcza w Polsce po zimie ( jak wyjeżdżam do Anglii problem znika).
    To łamanie się regulacji reflektorów też mnie dopadło jedna lampa świeci jak chce bo w środku są duże luzy. Fajna jest ta opcja z dwoma dźwigniami do przestawienia świateł ze świecenia UK na Europejskie.
    Terkoczący schowek podłokietnika.
    Chmura dymu, którą puszczam przy szybkiej akceleracji, ale to raczej problem tych co jadą z tyłu.

Jednak to tylko drobiazgi Jag to Jag. Moim typem na przyszłość  jest XF. Mam X-type 2.0 D SE  (anglik, głównie jeżdżę w Anglii). Instalacja systemu bluetooth głośnomówiacego Parrot MKi9200 rozwiązało niedobory audio (odsłuchiwanie Mp3 i podłączanie zewnętrznych urządzeń)
był
X-Type 2.0 D SE 2004
Jest
X-Type 2.0 D SE 2005
XF 3.0  D 2013 Premium Luxury

Noblesse

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 21, 2012, 23:29:29 pm »
Rzeczą niebywałą i kompletnie niezrozumiałą jest to aby w samochodzie, za 200 tys +, który ma nawigację, parktroniki, AWD, V6, 200KM, wbudowany telefon, 9 poduszek, DSC, najlepszej jakości skórę, czujniki, lampki, pokrętełka, przyciski, nawet chromowaną figurkę na masce ...nie było podświetlenia schowka pasażera. No ja pierdziu. Niepojęte.

MY 2006, polski salon, 2.5, wersja High. Powinna się nazywać High Dark Hole.

benjamin

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 22, 2012, 07:23:02 am »
niemożliwe, musisz mieć podświetlany, sprawdź czy się nie przepaliła żaróweczka, acha i nie wiem jak u Ciebie ale u mnie się podświetla jak mam zapalone światła mijania

BlackV6

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 22, 2012, 19:05:01 pm »
Rzeczą niebywałą i kompletnie niezrozumiałą jest to aby w samochodzie, za 200 tys +, który ma nawigację, parktroniki, AWD, V6, 200KM, wbudowany telefon, 9 poduszek, DSC, najlepszej jakości skórę, czujniki, lampki, pokrętełka, przyciski, nawet chromowaną figurkę na masce ...nie było podświetlenia schowka pasażera. No ja pierdziu. Niepojęte.

MY 2006, polski salon, 2.5, wersja High. Powinna się nazywać High Dark Hole.

podświetlenie schowka tylko przy załączonych światłach mijania

Noblesse

  • Gość
Odp: Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 22, 2012, 22:09:19 pm »
O jezu, jaka ulga. Panowie, dziękuję. Sprawdziłem i jest dokladnie tak jak mowicie. :) inna sprawa, ze imo powinien działać niezależnie od świateł :)