Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF na drodze

<< < (2/4) > >>

kogutki:
ja widzialem XF-a pare dni temu pod zlotami terasami a poznalem tylko
po grillu. sylwetka faktycznie sie zgubi wsrod innych codziennych aut.

jednak sie uczesilem ...

Robson:
Wczoraj w TVN Turbo oglądałem reportaż że TATA wcale nie chce niszczyć tych marek, chcą natomiast kontynuować dotychcasową produkcje i poznawać tajniki produkcji prestiżu

kuba:
   Ja powtorze to co juz (chyba) kiedys pisalem. Tata zacznie robic srubki i Indiach bo tam jest taniej, ale nie zrobia Jaguarow za 30 tys. Wydaje mi sie - oczywiscie to tylko przypuszczenia, ze beda chcieli podtrzymac prestiz marki, co najwyzej czesc produkcji przeniosa do siebie, zeby Jaguar wreszcie zaczal przynosic jakies zyski. Z tego co sie orientuje to bylo z tym kiepsko przez ostatnie pare lat.
   A jak chodzi o XF - wedlgu mnie to auto nie ma juz charakteru prawdziwego Jaga. Ale z drugiej strony zobaczymy co sie o nim bedzie mowilo za 15 lat. Pamietam, ze kiedy wchodzil do sprzedazy S-Type to bylo wielkie larum ze to nie Jag. Oczywiscie nie jest takim klasykiem jak XJ-S ale z biegiem czasu troche sie opatrzyl i jakos sie do niego wszyscy przeyzwyczaili. Roznica jest co prawda ogromna pomiedzy S-Type a XF, w stylistyce, wnetrzu itd. Ale powtarzam, zobaczymy za pare lat.
   Mam tylko nadzieje ze faktycznie nie skonczy sie na Jaguarze Nano za 3 tys. USD.

walec:
Tata oświadczyło,że obecnie zatrudnieni pracownicy zostaną na swoich stanowiskach do 2011roku więc narazie nie ma mowy o przeniesieniu produkcji.

a to przyszli monterzy Jagów wraz ze swoimi Jagami ;D
Ale nie martwcie się, jeśli tak będzie niedlugo bedziemy najliczniejszym klubem motoryzacyjnym na świecie z miliardem członków ;D ;D ;D

kuba:
   Byla kiedys taka dziecinna piosenka "malo nas, malo nas do pieczenia chleba". To teraz otworzymy piekarnie:):)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej