Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF na drodze

<< < (4/4)

Jan100162:
Mam S-type trzeci rok i dostałem oferte zamiany z dopłatą na XF . Pojechałem i...rozczarowanie. To nie jest Jag. To jest troche lepsze Mondeo z mnóstwem elektroniki ,wszystko w metalu , kolory beznadziejne , chwalą sie dużym bagażnikiem jak w samochodzie na zakupy. To nie jest Jag. Niestety skonczyli produkcję S-type i teraz będzie problem ze znalezieniem czegoś w klimacie.
Pozdrawiam

jarek-jerryjag:
w jakiej ceny jest w Polsce oferowany? W USA od $50K-64K.

crazy-j:

--- Cytat: Jan100162 w Kwiecień 25, 2008, 08:32:56 am ---chwalą sie dużym bagażnikiem jak w samochodzie na zakupy. To nie jest Jag. Niestety skonczyli produkcję S-type i teraz będzie problem ze znalezieniem czegoś w klimacie.
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---
Oj, chyba nie miales S-typa. Wlasnie bagaznik jest moim zdaniem najwieksza (jak dla mnie jedyna) porazka tego Jaga. Mieszcza sie 2 sredniej wielkosci walizki, a po bokach duzo miejsca (nie wspominam ile miejsca jest pod spodem, lacznie z wielka, trzecia puszka na bezpieczniki). Wystarczylo zrobic 1o cm glebszy  >:(. Na szczescie teraz jezdze w 2 osoby, inaczej przerobka bagaznika lub kupno walizek na wymiar.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej