Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF na drodze

<< < (3/4) > >>

crazy-j:
Ale żeście pojechali po tych Indiach. Nie męczą was stereotypy o Polakach  ??? (tutaj uważają, że pierwszy kolorowy telewizor kupiłem w Szwecji przed 6 laty, bo w Polsce to nawet komórek nie ma itd).

Podejrzewam, ze w Indiach mieszka więcej milionerów niż w całej Europie (nie licząc Rosji) . Również poziom technologii europejskich nie może się mierzyć z Indiami (nie maja problemów z wysyłaniem satelit bez pomocy Rosji itd).

Dla Jaga to szczęście, że Ford wreszcie sie odczepił i nie zdążył całkiem popsuć marki jak to zrobił z Volvo. A że europejczyków stać tylko na kupowanie g... samochodów to chyba wszyscy wiemy, wystarczy wziąć katalog japońskich samochodów i zobaczyć co tutaj przysyłają.

Batman:
Mi sie xf podoba, jezeli dzieki niemu ma przetrwac marka to jestem za

wioslo:
mili państwo miałem przyjemność jezdzić xf z silnikiem v8 niestety nie R ale i  tak wrażenia jedyne w swoim rodzaju.auto lata jak rakieta. drogi trzyma się jak przyklejone.Szkoda że nie mniałem odwagi wyłączyć TR. Nie długo znowu bedzie okazja do jazdy może wtedy się skuszę:)Pozdrawiam

daniel:
W to, że jeździ fajnie to wierzę, ale my tu raczej o wyglądze, a raczej po wyglądzie jedziemy ;D

Batman:
jag odchodzi od konserwatyzmu bo patrzy sie na wyniki a konserwatyzm widocznie straty przynosi. Jezeli tym jagiem odzyska stabilność finansowa oraz trafi do nowych grup klientów to podoba mi sie nawet jego wyglad.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej