Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF na drodze

(1/4) > >>

artleks:
Wczoraj widzialem w Poznaniu nowy XF...i musze powiedziec ze jestem rozczarowany...Jechalem obok niego z 15 km tak wiec mialem czas na dokladne ogledziny. XF nie ma stylu Jaga...Rownie dobrze moglby byc to Lexus, Toyota lub lekko usportowiony Mondeo  :-thumpdown :-thumpdown :-thumpdown

daniel:
Ja jeszcze nie widziałem na żywo, ale po fotkach, to w zupełności sie z Tobą zgadzam. Nijakie to jakieś. Widziałem za to ostatnio w jakiejs francuskiej gazecie fotki XFa coupe - muszę przyznać, ze wygląda dużo lepiej, chociaż do XK nie dorasta.

LUXOREK:
Poza tym że wygląda przeciętnie, lexusowato czyli mało jaguarowato kosztuje pieniądze za ktore można kupić bmw 550, audi s6 itp.. Nie wrożę sukcesu rynkowego.

ovo:
Zwłaszcza teraz gdy Ala ma kota a jaguara ma TATA. Koncern który chwali sie wyprodukowaniem najtańszego auta na świecie jest w tej chwili w posiadaniu ikony angielskiej motoryzacji. Juz boje sie tych nowych Land Roverów i Jagow według myśli technicznej kraju gdzie jedna rzeka robi za pralkę cmentarz i łazienkę, gdzie kreci sie najwięcej filmów w Azji a eksportowym hitem jest herbata. Cóż biznes is biznes a wiec sorry nie ma sentymentów.
Ciekaw jestem nowych cen? Czyżby jakiś następca X- a za 29.999 z kredytem 0%???? ;D
Rany bedzie konkurował z Dacia Logan. :-K

zyrcia:
Nie miałam przyjemności oglądać nowego XFa w "akcji", a bardzo bym chciała. OVO, chyba zbyt czarne scenariusze tu wrzucasz ;D ;D. Może będzie słonik na masce hehhe. To też jakaś innowacja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej