Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler, xj40, 1992 - tylny wozek, cale zawieszenie, regeneracja - foto story

<< < (14/16) > >>

katar83:
Bardzo ładnie to wygląda, powodzenia i czekamy na foty.
Swoją drogą, pakuj tylko łożyska porządnie smarem, do środka między rolki, żeby nie tak jak ten koleś z YouTube z linka co wkleileś, gdzie smarował po wierzchu tylko 😂

jagmaniac:
no i jednak nie jest tak zle... idzie jakos te skladanie...

zaczynamy od piast...

- ladnie uszczelniacze weszly, najdziwniejsze ze to wszystko tak na luzno sie sklada, ta technologia ciekawa jest - rozumiem ze wszystko jak sie dokreci polos to bedzie na sztywno



- lozyska napakowane smaru tym sposobem, wiec mysle ze nie ma lipy:

https://youtu.be/81zHRycNa8s?t=84







- no i poskladalem juz czesciowo wahacze, trapez, itp; przy okazji pytanie - szpilke od wahacza, rurke, lub osadzenie trapeza i z drugiej strony mocowania tych kosci posmarowalem smarem ceramicznym zeby to jakos bylo demontowalne zeby znow mi sie nie pozapiekalo... czy moze lepiej bylo podac miedziucha?











- najlepsze to byly te gumy do kosci... wypadly od pukniecia... nowe oryginaly poszly - mam nadzieje ze potrzyma :D

- jutro kontynuacja... i bedzie gotowe do pakowania pod auto

jagmaniac:
mam problem... nie mam pojecia / nie pamietam / nie zrobilem foto...

gdzie i czy ida podkladki na te 2 gorne sruby ktore przechodza przez trapez 18 i umieszczony w nim gorny silentblock 19 ...

ta blacha 1 ma dotykac bezposrednio do silentblokow 19, potem blacha 1 a potem podkladka i nakretka
czy moze najpierw podkladka na silentblock 19 potem blacha 1 potem druga podkladka i nakretka

chodzi mi o podkladke i nakretke nr 21 i 22





przegladalem w necie ale nie moge dojrzec:






katar83:
Patrz na zdjeciu, wychodzi ze podkladka i nakretka na blache idzie?  :- pojecia

Swoja droga, wyrzucaj te 'dogbones' - numer 14 na schemacie i szukaj ramy z XJ8 :)

katar83:
Aaaa, i to jest wlasnie prawidlowy sposób pakowania lozysk :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej