Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler, xj40, 1992 - tylny wozek, cale zawieszenie, regeneracja - foto story

<< < (2/16) > >>

jagmaniac:
mocowanie linki recznego

- wymagane usuniecie zawleczki, lanie wd40 i popukac i odejdzie
- ruda wyglada strasznie, ale po przeleceniu szczota druciana wszystko jest cacy
- w kazdym razie - czytalem historie ze linka recznego idzie na zlom, itd, u mnie wszystko sie tu udalo i rozmontowac i linka jest w bdb stanie - zaaplikuje odpowiedni smar, pytanie do was jaki smar stosuje sie do linek recznego?

jagmaniac:
na razie szlo dobrze

- rzeklbym az za dobrze, jedna z piast po prostu sama wyleciala a druga musialem wybic, i pytanie czy ta co praktycznie sama wyleciala to jest juz jakis znak ze jest do wymiany? po czym stwierdzic ze wymiana bylaby potrzebna, powiem tylko tyle ze zeby wszystko ok - jedynie co to wlasnie fakt ze wypadla bez zadnej akcji z mojej strony

- pytanie nr 2 - tarcze - znajomy mechanik mowi ze jeszcze do uratowania przez przetoczenie, inny powiedzial by sie nie bawic i kupic nowe, jakie wasze zdanie?

jagmaniac:
no i zapeszylem, szlo dobrze i juz nie idzie

- masakra, za cholere nie moge wybic tej dlugiej szpilki trzymajacej wahacz do gruchy... jakie macie na to sposoby, leje juz 4ty dzien wd40 miedzy gumy, itd - ale to nic nie daje, rurke przedluzke wyginam a szpilki ruszyc nie moge, jakie macie na to sposoby? co zrobic?

- przy okazji, czy taka szpilka jest do kupienia gdyby cos sie brzydkiego wydarzylo? i bym urwal lub objechal leb niechcacy

jagmaniac:
i na final, podejrzany temat

- powiedzcie czy to normalne ze z tych lozysk taki wyciek widze smaru? zaraz po zdjeciu zebatki abs, zazygane wszystko, i nie wiem co to znaczy, skoro to bylo przykryte zebatka abs to pewnie nie jest to smar z krzyzaka polosi, wiec wylecial z tych lozysk, to normalne?

- szykuje sie wymiana lozysk piasty? jesli tak czy to do kupienia? znajde standardowe timkeny? czy tylko z jaguara dostane? dajcie znac, nie wiem czy czas szykowac kase na czesci czy to po prostu oczyscic dosmarowac i dobrze skrecic i bedzi ok?




jagmaniac:
tak wiec na dzien dzisiejszy tyle mi sie udalo, pls przejrzyjcie to fotostory i ktokolwiek ma wiedzie, sprobujcie mi pomoc i odpowiedziec na pytanka ktore mam, dzieki z gory!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej