Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

xtype 3.0 benzyna z automatem 2009r.

<< < (3/5) > >>

peter1801:
Ja swojego ( 2008 ) kupowałem dwa lata temu i też dałem 28 k ... w sumie przez rok oprócz normalnych spraw ( oleje itp ) nic przy nim  nie robiłem. W sumie to kwestia szczęścia - na jaki egzemplarz trafisz - jak poprzedni właściciel go użytkował. A przebieg ... w sumie ten z 250 tkm może być w lepszym stanie niże ten z mniejszym ... to już jest indywidualna sprawa każdego kupującego. życzę szczęścia i przyjemności z użytkowania  :-za :-tylko 

ostrD91:
Z jakim przebiegiem kupowałeś, jeśli można wiedzieć ?

CiGaR:
Jak jeździłeś dwoma, to jak wyszło z tą skrzynią w tym drugim droższym, jak wygląda kwestia korozji w nim. Jedna rzecz co mnie razi w tym droższym, to pomalowane zaciski na srebrno razem z klockami - wieje takim olewatorstwem. Ten z większym przebiegiem ma lepsze audio i tyle z różnić, a i brakuje mu listwy tylnej ramki szyby, ale uważam, że to nie problem.

peter1801:
coś koło 180 tkm ... ale głowy nie dam uciąć  ;) ... a i u mnie czasami automat szarpnie - nie wiem jak to jest w innych egzemplarzach ale zwłaszcza przy ruszaniu albo na dolnych biegach jak troszkę więcej dodam gazu to lekko szarpnie ... olej w skrzyni juz dwa razy wymieniałem i w sumie ... jakoś poprawy nie ma ale też i za mocno nie doskwiera - może to taki jego urok ( znaczy się x typa ;-) )

ostrD91:

--- Cytat: CiGaR w Sierpień 15, 2020, 11:34:33 am ---Jak jeździłeś dwoma, to jak wyszło z tą skrzynią w tym drugim droższym, jak wygląda kwestia korozji w nim. Jedna rzecz co mnie razi w tym droższym, to pomalowane zaciski na srebrno razem z klockami - wieje takim olewatorstwem. Ten z większym przebiegiem ma lepsze audio i tyle z różnić, a i brakuje mu listwy tylnej ramki szyby, ale uważam, że to nie problem.

--- Koniec cytatu ---

Moze wyjasnie zeby nie bylo nieporozumien. Ten z tego tematu - czarny, jest od osoby prywatnej z przebiegiem 253 tys., z ksiazka serwisowa ostatni wpis 247tys, kupiony osobiscie przez ta osobe w Szwajcarii rok temu. Jedyne co mi w nim nie pasuje to dosc wysoki przebieg (chcialbym pojezdzic nim ze 4 lata, robie przebiegi kolo 25tys rocznie) oraz odnosze wrazenie ze skrzynia troche poszarpuje. Do reszty nie moge sie doczepic bo srodek w naprawde dobrym stanie , blacharsko rowniez, nic nie wyje, nie puka, jedynie zawieszenie wydaje mi sie troche twardsze, ale jest na niskoprofilowych 19 I moj poprzedni Xtype tez tak mial, a zawieszenie bylo ok.Zalatwilem sobie przeglad niedaleko tej miejscowosci w serwisie zajmujacym sie automatami.

Teraz drugi od handlarza. To nie jest to ogloszenie, ktore wstawilem na forum w innym temacie. Ten jest w bialystoku i jest jasno niebieski. Byl wystawiony na olx, ale pozniej zniknal nie wiem dlaczego. Zapisałem sobie jednak zdjęcia.


Wyposazenie praktycznie to samo, ma przebieg 192tys rowniez z ksiazka serwisowa. Rowniez bez rdzy, wnetrze ok, do niczego raczej przyczepic sie nie moglem, skrzynia nie szarpala, zawieszenie wydawalo sie przyjemniejsze. Jedna rzecz mnie zastanawiala, po przejechaniu gdzies z 5 -10km wylaczylem silnik i chcialem odkrecic korek wlewu plynu chlodniczego, korek wystrzelil,  wywalilo troszeczke plynu. Nie wiem czy takie cisnienie normalnie panuje w tym modelu i powinienem troche odczekac? Zadnych babelkow czy bulgotania w zbiorniczku nie bylo. No i sprzedawca troche nie konsekwentny w tym co mowi, w ogloszeniu “klima dobita”, a na miejscu klima bardzo slabo chlodzila I mowi, ze moze trzeba dobic. W rozmowie rowniez wyszlo ze mial wymieniany lewy reflektor i chyba blotnik. Troche jestem nieufny wobec handlarzy, moze nieslusznie. Jakby to byla osoba prywatna pewnie bylbym bardziej przekonany

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej