Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

xtype 3.0 benzyna z automatem 2009r.

<< < (4/5) > >>

CiGaR:
To się rozjaśniło dopiero teraz, które egzemplarze masz na myśli. Co do tego niebieskiego, to z tego co pamiętam on powinien mieć ksenony, a w nim chyba były zwykłe lampy i brak spryskiwaczy reflektorów, więc musiał być bardziej klepnięty, albo zrobiony bez wiedzy, jakie blacharskie elementy powinien mieć. Szczerze skoro miałeś x'a raz to się nie cykaj, zresztą to auto straszne nie jest. Jedyne co mnie martwi, to Twoje przebiegi i wizja posiadania go 4 lat, wtedy będzie miał 350 tys. Km, a patrząc na polskie realia, może być problem ze zbyciem auta. Jesteś pewien, że te koła to 19, a nie 18?

peter1801:
zawsze wytwarza się ciśnienie w układzie chłodzenia i jak zaraz po jeździe otworzysz to buchnie - najlepiej patrzeć jak twarde są węże - jak sztywne jak kamień to coś nie tak , jak za miękkie to też może być nieszczelność. Ja miałem już robioną uszczelkę pod głowicą choć typowych objawów nie było - ale zaczęły pękać węże.   

ostrD91:
Wklejam jeszcze zdjęcia wnętrza niebieskiego.
Na pewno będzie problem ze sprzedażą. Mój poprzedni miał 230 tyś przebiegu i musiałem go oddać za śmieszne pieniądze, a nie było nic do robienia. To mówisz, że skłaniałbyś się bardziej w kierunku czarnego ? Może i 18', na pewno większe niż 17'.



peter1801:
mój jest biały w środku  8) :-za ... rewelka

ostrD91:
No biale wnetrze jest o wiele ladniejsze jak dla mnie ... jeszcze jak zadbane...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej