Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 rok 1991

<< < (5/6) > >>

Demo:
Atari sa bardziej kosmiczne :-clap przesiadajac sie do takiego auta czujesz sie jak w innym wymiarze albo jak w powrocie do przeszlosci :-super

trabant66r:
Demo to właśnie miałem na myśli :-) ogólnie jazda Xj40 to kosmos w porównaniu z innymi samochodami a z zegarami atarii to zupełnie inny świat,  pierwszej jazdy po zakupie nie zapomnę nigdy, nawet nie pamiętam całej trasy tak delektowałem się jazdą.

trabant66r:
Barnab XJ40 to auto klasyczne o które należy dbać, czerpać przyjemność z jazdy i cieszyć oko Twoje i przechodnia. Sam zapach skóry i drewna po otwarciu drzwi jest niezapomnianym przeżyciem. Do codziennej jazdy się raczej nie nadaje ze względu na spore spalanie, chyba że założysz gaz i masz gdzie trochę podłubać oraz koszty utrzymania. Ja nie mógłbym patrzeć jak mój Jaguar stoi na dworze w deszcz śnieg itd. Jeżeli kupisz byle jakiego Jaguara to szybciej się do niego zniechęcisz niż Ci się wydaje. Jeżeli szukasz auta do codziennej jazdy to tak jak pisali koledzy auto z ostatnich lat produkcji.     

niewaskieauto:
Kup xj x308 to będzie chyba najlepsza opcja auta na co dzień

Yoohas:

--- Cytat: trabant66r w Grudzień 31, 2017, 14:34:28 pm ---Yoohas moim zdaniem zegary Atari są o wiele ładniejsze niż analogowe (to oczywiście kwestia gustu), ale też bardziej awaryjne także do użytku codziennego może być to kłopotliwe. Ale przesiadając się z auta z zegarami cyfrowymi do analogowych to już nie jest ten sam Jaguar:-)

--- Koniec cytatu ---

Kwestia gustu ;)

Niemniej - wyeliminowanie zegarów "Atari" przyniosło tez kilka usprawnień w elektryce/elektronice xj40, co z pewnością przekłada się na mniejszą kłopotliwość.

Na co dzień późnej xj40 lub x300 są ok. Albo iść w ogóle w jakieś toczydło w stylu X-type 2.0D. I do pary dokupić sobie XJ seria 3.

W każdym razie - miło mieć dylematy, jakiego Jaguara kupić. Czego nam wszystkim życzę w Nowym Roku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej