Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X300 Sport 4.0 1997r. Warszawa

<< < (3/11) > >>

Jedrzej:
gabryś ty baranie!!! co ty Mi tu klepiesz??? ty wstydu nie masz przed Namii? Uważasz że fabryka taki syf krzywy oferuje, że My nie znamy się na samochodach??? chłopie przeproś się, i dajesz na czujniku. Osobiście Mnie obrażasz, udowodnij swoje racje.

AdaM:
Oo0o0 gorąco tutaj się zrobiło.  :-gwizd

Yoohas:
Czepiacie się. Na tle tego, jakie sztuki oferuje rynek to jeden z sensowniejszych x300.

A że blachy trochę krzywe i lakierowanie się nie udało? Może to auto z poniedziałku, chłopaki byli jeszcze nie w formie a tu szef kazał montować i lakierować Jaguara dla jakiegoś krezusa...

bi3l4k:
Wiedza użytkowników tego forum (nie wszystkich oczywiscie) już nie raz dała o sobie poznać dlatego pewnie tez temat "wymiana radia" jest w czołówce, zresztą pisanie, że koło, które wychodziło w kultowej wersji "Arden" nie pasuje i w ogóle skąd się wziął ten pomysł jest najlepsze - to tak jakby być fanem BMW i nie wiedzieć co to Alpina :D

Co do oceny lakieru i obszycia kierownicy przez ekran, to się nie chce wypowiadać - jestem tolerancyjny dla każdego wyznania, wróżenie z pikseli to też religia. Ja jednak zaufam miernikowi chodź zdaję sobię sprawę, że to wymysł Szatana...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwych Polaków, którym kwitnie w umysłach dorodna, zawistna cebula i zycie według zasady "Nie znam się, to się wypowiem!"

niewaskieauto:
Auto może i jest w  całkiem nie złym stanie jak na stare pudło ale chciałbym o tym przeczytać w ogłoszeniu a nie robić sobie nadzieje że laleczkę w oryginale nie poskładaną z pięciu pojadę kupić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej