Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X300 Sport 4.0 1997r. Warszawa

<< < (11/11)

G@briel:
A więc znowu płętą wypowiedzi jest nasze miejsce zamieszkania, a przez chwilę się łudziłem, że wzbiliśmy się ponad poziom piaskownicy.

bi3l4k:

--- Cytat: niewaskieauto w Październik 29, 2016, 14:57:38 pm ---Czyli mamy 5 do 3. Trzy osoby nie zadowolone wszystkie trzy z Warszawy i związane z autem i pięć osób z całego kraju które  widzą  sens i plusy opisywania aut w tym dziale a więc  biorąc pod uwagę demokratyczny wybór warszawa przegrywa . Proponuję w tym momencie zamknąć  wątek  i czekać  na następne auto do oględzin z fotek i wrurzenia

--- Koniec cytatu ---

Genialna interpretacja, rzetelna i konstruktywna jak dzisiejsze Media. W tym przypadku już straciłem nadzieję, ale gdyby reszta miała ochotę wziąć moje zdanie pod uwagę, to:
1. Rzeczą oczywistą jest, że nikt z "Warszawy" nie miał na myśli, że tego rodzaju wątek na forum jest bez sensu, zresztą taka propozycja wyszła gdzieś w ramach dysputy przez jednego z forumowiczów w ramach jakiegoś przykładu.
2. Taki wątek jest integralną częścią forum i to nie ulega dyskusji - nie będę się tu rozpisywać bo rzeczą jasną jest, że to po prostu pomocne narzędzie, które łączy pasjonatów jednej marki i nikt temu nie imputuje.
3. Punkt najważniejszy, główny i podlegający dłuższej chwili zastanowienia - Forma jego prowadzenia oraz merytoryka oceny pojazdów powinna ulec zmianie piszę tak ponieważ było to widać: pomiędzy głównym sporem było kilka postów, które sugerowały by to zrewidować.

Wzór oceny pojazdu również został przedstawiony:
      http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,34184.msg269422.html#msg269422

Tak powinny zostać oceniane auta:
- Bez nadinterpretacji
- Bez oczerniania
- Bez epitetów i tego typu zabiegów
- Najlepiej by rewidujący był również osobą, która widziała pojazd na oczy

Mam nadzieję, że znajdę kogoś kto pomimo wcześniejszego sporu chociaż spróbuje, to zrewidować.
Koniec.

niewaskieauto:

--- Cytat: G@briel w Październik 29, 2016, 17:57:42 pm ---A więc znowu płętą wypowiedzi jest nasze miejsce zamieszkania, a przez chwilę się łudziłem, że wzbiliśmy się ponad poziom piaskownicy.

--- Koniec cytatu ---

Mam pięciu klientów z warszawy którzy do mnie przyprowadzają auto na serwisy i naprawy, jest jeszcze jeden klient któremu pomagam przy naprawach przez telefon i oni są normalni wy nic nie rozumiecie więc to nie problem z miejscem zamieszkania tylko z głową .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej